Uydu alıcı tavsiye

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar, 100,130 TL arası bütçem var uydu alıcısı için YouTube'a girse yeterli bildiğiniz kullandığınız uydu alıcısı varmıdır. Ekstra USB WiFi aparatı almadan yani içinde wifi olan bir cihaz düşünüyorum..
Cihaz büyük olmayacak televizyonun arkasına duracak. Sadece önde alıcısı olacak

catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Valla bir de portakal tarçınlı kek yaparsa muhteşem olur ??
Şaka bir yana bütçene uygun o özellikte bir cihaz bulabilir misin bilemedim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
100 - 130 tlye içinde WiFi olan cihaz. ZOR. Bence 100 tlye cihaz bakmak ve 30 TL civarı WiFi aparatı almaksa olur ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mesela ?

Next Minix 2000 HD 2019 Yeni Digital Uydu Alıcı + Wifi Alıcı 276,90 TL yerine 104,70 TL

H Çevrimdışı

hamur

Yeni Üye
22 Ağu 2019
39
41
banada merkezi sistemde kullanmak icin kalite tunerli bi cihaz lazim yeni uretimlerde hangi model var

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
banada merkezi sistemde kullanmak icin kalite tunerli bi cihaz lazim yeni uretimlerde hangi model var
Hocam ben de merkezi sistemle çalışan wifili kaliteli bir cihaz arıyorum. Wifi aparat almak pek sağlıklı gelmiyor, uyum sorunu çekim kuvveti vs vs

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Ben merkezi ,4 uydulu sistem kullanıyorum,3 cihaz var piko600 (bazen piko700 yapıp kullanıyorum), koraxv4 ve malum kyoto :) , hiç birinde sıkıntı yaşamadım,sık yazılım değiştirdiğimden de hemen yanıbaşımda duruyorlar :) ,haa birde yine oynamak için Ali işlemcili next minix hd pembe kasayı da ekliyeyim :ok

H Çevrimdışı

hamur

Yeni Üye
22 Ağu 2019
39
41
Ben merkezi ,4 uydulu sistem kullanıyorum,3 cihaz var piko600 (bazen piko700 yapıp kullanıyorum), koraxv4 ve malum kyoto :) , hiç birinde sıkıntı yaşamadım,sık yazılım değiştirdiğimden de hemen yanıbaşımda duruyorlar :) ,haa birde yine oynamak için Ali işlemcili next minix hd pembe kasayı da ekliyeyim :ok

samsung tunerli alıcı vardı bende çekimi nefisti. tuner anakarta birleşik artık yeni uydularda merkezi sistemde karıncalanma yapıyor hava sartları vs.kotu olunca. korax iyimi

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
100 - 130 tlye içinde WiFi olan cihaz. ZOR. Bence 100 tlye cihaz bakmak ve 30 TL civarı WiFi aparatı almaksa olur ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mesela ?

Next Minix 2000 HD 2019 Yeni Digital Uydu Alıcı + Wifi Alıcı 276,90 TL yerine 104,70 TL
Görüntü kalitesi nasıldır

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri