Uydu alıcı Api key Free / Ücretsiz

E Çevrimdışı

emo16

Yeni Üye
5 Ocak 2021
9
24
merhaba bende şuan bu erordayım kendim bir tane oluşturdum ama nasıl yükleme yaparım bende böyle seçenekler var upload yaptım ayarlarından oda olmadı hata veriyor boyle

IMG_20210105_003916_1.jpg

IMG_20210105_114023.jpg

IMG_20210105_114026.jpg

E Çevrimdışı

emo16

Yeni Üye
5 Ocak 2021
9
24
Hocam local deyince dediğiniz dosyayı sectirmiyor ki nasıl olur
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yok hocam localden dosyayı seçtiremiyorum

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
yok hocam localden dosyayı seçtiremiyorum
flaş belleğin içine klasör oluşturmadan direk dosyayı at öyle dene, dosya seçmene gerek yok bazı yazılımlar böyle , örnek vereyim next 0ta140 gibi api key güncellense dahi youtube çalışmıyor, firma yeni yazılım çıkarmak zorunda kaldı, sizinkide olmassa bilinki ya güncel yazılım yada dönüşüm yazılımı ile çözülür gibi görünüyor

E Çevrimdışı

emo16

Yeni Üye
5 Ocak 2021
9
24
flaş belleğin içine klasör oluşturmadan direk dosyayı at öyle dene, dosya seçmene gerek yok bazı yazılımlar böyle , örnek vereyim next 0ta140 gibi api key güncellense dahi youtube çalışmıyor, firma yeni yazılım çıkarmak zorunda kaldı, sizinkide olmassa bilinki ya güncel yazılım yada dönüşüm yazılımı ile çözülür gibi görünüyor
Sadece xlm attığımda görüyor.Ve ben mi yanlış yapıyorum bilmem ama böyle değil mi yukarda attığım fotoğrafta local seçtiğiimde import API key kısmından "ok tuşlayin" diyor ordan xlm dosyasını göstermem gerekmiyor mu ona tıkladığım da usb den seçtirmiyor dosyayı.Yoruyorum sizleri kusura bakmayın

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
dosya seçmene gerek yok, flaşın içine klasör olmadan direk kopyala local ve Import Api key ok tuşlayın tamam, uyarı verir güncellendi ğibi, bazı yazılımlarda uyarıda vermez güncellenir, çalışmassa dediğim gibi yazılım güncelleme gerekir veya dönüşüm yazılımı yüklemek gerekir
Örnek bir Anlatım

E Çevrimdışı

emo16

Yeni Üye
5 Ocak 2021
9
24
peki api koduna göre değişir mi çalışıp çalışmadığı sizin attğınız apiyi denedim güncelledi diyor ama olmuyor başka apilerde düzelme şansı var mı.Çok teşekkürler yardımınız için bu arada

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
peki api koduna göre değişir mi çalışıp çalışmadığı sizin attğınız apiyi denedim güncelledi diyor ama olmuyor başka apilerde düzelme şansı var mı.Çok teşekkürler yardımınız için bu arada
googleden aldığın api key de olur, dosyanın içindeki api key videodaki arkadaşın kullanmış olduğu api key onu değiştirmeden de deneyebilirsin, bende bizzat denemiştim çalıştı, youtube api key güncellenmesine rağmen çalışmıyorsa, yazılımın güncel sürümü varsa onu yükleyin, yada dönüşüm yazılımı yüklenmesi gerekir başka çaresi yok, benim şahsi görüşüm yazılımda problem api keyde değil

E Çevrimdışı

emo16

Yeni Üye
5 Ocak 2021
9
24
googleden aldığın api key de olur, dosyanın içindeki api key videodaki arkadaşın kullanmış olduğu api key onu değiştirmeden de deneyebilirsin, bende bizzat denemiştim çalıştı, youtube api key güncellenmesine rağmen çalışmıyorsa, yazılımın güncel sürümü varsa onu yükleyin, yada dönüşüm yazılımı yüklenmesi gerekir başka çaresi yok, benim şahsi görüşüm yazılımda problem api keyde değil
Next Minix Hd Punto Plus bu uyduyu kullanmaktayım son sürüm olanı yükledim 24.06.2020 tarihli başkada yok yani.Şimdi not defteri ile açıp api keyi değiştiriyorum sürekli sizin verdiklerini deniyorum tek tek.Dönüşüm yazılımı nerden bulurum ilk defa sizden duydum kullanmakta olduğum uydunun sitesinde bulamadım da

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Next Minix Hd Punto Plus
yakında güncel yazılım gelecektir, next firmasının örnek vereyim kank /2023 hepsi sizin yazılımınızdaki aynı sorun vardı şimdi güncel yazılımla çalışıyor , sizdeki sorun api key değil yazılım sorunu , beklemeniz gerekir firma güncel yazılım verecektir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt