ürün kimliklendirme, barkodlama, depo yönetim ile ilgili sistem tavsiyesi?

I Çevrimdışı

iamibo 

Yeni Üye
24 Eki 2021
3
33
Merhaba, bir kaç sorum olacak.
Elimde satmak istediğim ikinci el obje, kıyafet, mobilya vs gibi ürünler var. Bu ürünlerin kimliklendirme yapılması barkod verilip barkodlanıp depolama sistemi yapmaak istiyorum.
Bunu yapabilmek için bazı programlar, barkod okuyucu vs gibi bazı notlar aldım araştırmamda.

yani istediğim
1- ürünü kategorize edip detay durum bilgileri vs yazılıp kimlik koyma
2- barkodlama/etiketleme
3- Depolama #depo
4- satış sonrası kargolama

tavsiyeleriniz önerileriniz ne olur bana yardımcı olurmusunuz?
teşekkürler

C Çevrimdışı

command_4 

Aktif Üye
19 Nis 2019
141
38
web sitesi tarafı tsoft, muhasebe, stok takibi, depo ve barkodlama için netsis kullandık.
iki yazılım da birbiri ile entegre çalışıyor. depocu depodan ürünü çıkış yaptığında tsoft ile web sayfasında otomatik güncelleniyor falan.

I Çevrimdışı

iamibo 

Yeni Üye
24 Eki 2021
3
33
web sitesi tarafı tsoft, muhasebe, stok takibi, depo ve barkodlama için netsis kullandık.
iki yazılım da birbiri ile entegre çalışıyor. depocu depodan ürünü çıkış yaptığında tsoft ile web sayfasında otomatik güncelleniyor falan.
teşekkürler
benim ürünlerin stokları 1 2 adet genelde 1 hatta. malum 2. el ürün olduğu için ürün bazlı olarak çeşit çok stok az.
ama satış kanalları olarak kendi websitemiz haricinde farklı satış sitelerindende satış yapıyorum. peki bu şekilde bir çalışma olarak uygunluk gösterir mi bu iki yazılım? ben yazdığın iki yazılımı inceleyeceğim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Yazılım tavsiyesi mi istiyorsunuz, bilgisayar tavsiyesi mi?
Sizin istediğiniz şey yazılım sanırım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt