Ucuz ama kaliteli olsun

Hangisi sizce

• 1

• 2

• 3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
C8492C42-A480-449E-884B-9929CAD252B6.png

Dostlarim bu 3 televizyondan bir tanesini alicak olsaydiniz hangisiniz alirdiniz ve neden sadece sizin secmenizi istiyorum tercihlerinizi ve nedenlerininiz merak ediyorum hepsi amazonun kendisi satiyor. Bilginiz olsun amazon gonderiyor. 1-2-3 diye ustten assagiya dogru numara veriyim

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
314
Regal 55 R720u kullaniyorum.evdeki diğer televizyonlarım hı level .yani Vestel üretimi hepsi,tavsiye ederim.
Ürün bazında tüm özelliklerini kıyaslamaniz ve panel tipleri seçeceğiniz TV de önemli ayrıntılar.
Ustalarımız bu kiyaslamayi daha iyi yapacaklardır.

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Regal 55 R720u kullaniyorum.evdeki diğer televizyonlarım hı level .yani Vestel üretimi hepsi,tavsiye ederim.
Ürün bazında tüm özelliklerini kıyaslamaniz ve panel tipleri seçeceğiniz TV de önemli ayrıntılar.
Ustalarımız bu kiyaslamayi daha iyi yapacaklardır.
Bu regal de internette cok fazla bisey yok kac firmadan panel aliyor ips ki va mi hangi paneller boe mi neyin nesi vesa destegi varmi yok mu o bile yok ? alicaz bakalim hayirlisi insallah amazon guveniyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bu regal de internette cok fazla bisey yok kac firmadan panel aliyor ips ki va mi hangi paneller boe mi neyin nesi vesa destegi varmi yok mu o bile yok ? alicaz bakalim hayirlisi insallah amazon guveniyorum
Ona bakarsan hiç bir üreticinin yok mübarek :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri