Ücretsiz İptv - Binlerce Kanal

devrimeren

Bronz Üye
1 Mar 2019
65
33
25
Arkadaşlar bir sitede buldum ve kullanıyorum Birçok dizi/filmde var içinde. Adult kanallarda var haberiniz ola ona göre kullanın. Linki aşağıya bırakıyorum iyi seyirler.

Not: Listeyi kendim yükledim. Öyle sağdan soldan bulma link eklemedim. Link tamamen temiz ve sorunsuzdur gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Gizli İçerik
Bu içeriği görebilmek için bu konuya cevap vermeniz gerekiyor.

Gizli İçerik
Bu içeriği görebilmek için bu konuya cevap vermeniz gerekiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ahmet_Jackie

Aktif Üye
14 Eki 2018
35
18
27
Deneyelim bakalım

Edit: Çok takılıyor izlenebilir gibi değil geniş bir arşiv gündüz saatinde daha rahat izlenebilir sanırım.

Cumhur39

Aktif Üye
2 Şub 2019
9
3
36
Arkadaşlar bir sitede buldum ve kullanıyorum Netflix dizileri, blutv dizileri ve birçok dizi/filmde var içinde. Adult kanallarda var haberiniz ola ona göre kullanın. Linki aşağıya bırakıyorum iyi seyirler.

Not: Listeyi kendim yükledim. Öyle sağdan soldan bulma link eklemedim. Link tamamen temiz ve sorunsuzdur gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

[Gizli İçerik]
🙏👏

devrimeren

Bronz Üye
1 Mar 2019
65
33
25
Deneyelim bakalım

Edit: Çok takılıyor izlenebilir gibi değil geniş bir arşiv gündüz saatinde daha rahat izlenebilir sanırım.
Bende hiç donma olmadı hd çözünürlükte izliyorum. İnternet bağlantınızdan kaynaklı olabilir. Şuan hatta dizi izliyorum ekrana yansıtmama rağmen tek bir kere bile donma takılma yavaşlama olmadı

Üst Alt