Uçan balon avize diy

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selam arkadaşlar bebek odası için uğraştım ve yaptım sizde bu tarz farklılıklar la hem eve neşe hemde emeginizle birşeyler katabilir siniz.
Balon avize :70 TL ikea
Sepet :15 TL ikea
Halat ip; 12 MT, metresi 2 TL
2 adet sıcak silikon 2 TL
Duy : 5 TL
Kurdaleler ve deniz yıldızı 20 TL

IMG_20200808_225248.jpg
IMG_20200808_225218.jpg
IMG_20200808_224945.jpg

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Elinize, emeğinize sağlık. Enerji hattının çıktığı yer kartonpiyerin ortasından olması gerekmiyor muydu? Niye oradan çıkmış?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Elinize, emeğinize sağlık. Enerji hattının çıktığı yer kartonpiyerin ortasından olması gerekmiyor muydu? Niye oradan çıkmış?
Normalde doğru dedin hatta ben eski göbeği söküp yenisini taktım ortası delik kaldı diye.
Sorunum şu bebek odası biraz küçük dolap solda iken kapaklar açılınca olmadı, bizde dolabı sağa alip denedik yine çarpıyordu
Göbeği taşımaya karar verdim ama göbeğin altı hem alçı kalıntıları hemde kesik biçik köpük tavandi bu nedenle göbeği tasiyamadim aynı yere taktım, yine dolap kapakları avizeye vuruyordu bende bu şekilde astım. He dolap sağda daha çok hoşumuza gitti öyle kaldı ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Evlat sevgisi bambaşka insan çocuğu olmadan anlamazmış hemen evlenmeliyim bence Sota Sota Çeyrek altını F fikoloji gönlünden ne koparsa A Adem Helvacı Tam altın:haha:haha
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Elbette herkesi davet edeceğim ilk başta kankam olan canım teraspy teraspy Emmiyi :haha :haha
Yahu 150binlik arabaya binen Sota Sota dan çeyrek, 15binlik arabaya binen benden tam altın istemek nasıl bir mantık kardeşim :rant

Ayıp ediyorsun yahu. Sen bir evlen de, o işi çözeriz.

Hani senin bana iki günde bir yolladığın şu künefe var ya, hah işte aynen onun gibi altının hazır sen hiç merak etme ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,401
Yahu 150binlik arabaya binen Sota Sota dan çeyrek, 15binlik arabaya binen benden tam altın istemek nasıl bir mantık kardeşim :rant

Hani senin bana iki günde bir yolladığın şu künefe var ya, hah işte aynen onun gibi altının hazır sen hiç merak etme ?
Arabayı değiştirme zamanı geldi :kas DOĞAN SLX tam zamanı.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531

Vavv vavvv :haha1:haha1:haha1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arabayı değiştirme zamanı geldi :kas DOĞAN SLX tam zamanı.
Gönlü zengin Sota Sota :nanik

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Fikom; Eline sağlık Bro. PC den detaylı gördüm çok güzel olmuş. Keşke yapım aşamasını da çekseydin :ok

Ayrıca sonra görüşelim seninle, Patreon ile ilgili :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri