Üç Liraya LG TV Tamiri Mümkün mü?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Benim gibi biri için bu tip işlemlerde en önemli şey dikkat açıkçası. Yanlışlıkla canlı hatlara dokunabilirim bakarken. :haha1

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Benim gibi biri için bu tip işlemlerde en önemli şey dikkat açıkçası. Yanlışlıkla canlı hatlara dokunabilirim bakarken. :haha1
Aslında videonun başında sıcak şase ve soğuk şase hakkında detaylar anlatmıştım fakat insanlar sıkıldıklarını ifade ediyor o nedenle daha sonra altyazı olarak uyarı girmeyi düşünüyorum sevgili Umut :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Aslında videonun başında sıcak şase ve soğuk şase hakkında detaylar anlatmıştım fakat insanlar sıkıldıklarını ifade ediyor o nedenle daha sonra altyazı olarak uyarı girmeyi düşünüyorum sevgili Umut :ok

Altyazı daha dikkat çekici olabilir. Hatta videoyu montajda altyazı kısımlarında duraklatıp daha da dikkat çekmesini sağlayabiliriz. :bilmiyom

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
ef servisler den bir tepki gelirmi? gelebilir gibi :kas :kas :kiskis

Ustacım onların hükümranlığını yıkacağız.

Yok öyle kapalı kapılar arkasında halkın arkasından iş çevirmek.

Bu mecrada vatandaşın hakkını nasıl savunuyor isek, senin ve benim de dahil olduğumuz meslek gurubumuzun haklarını da koruyoruz

İnsanlar olması gereken yedek parça ve olması gereken işçilik bedellerini buradan öğreniyorlar doğru bilgi olarak.

Evet bu tv nin onarım faaliyetlerinde kullanılan komponent bedeli 3tl ancak, elbette ki ben gereken işçiliğimi tüketiciden aldım.

Aaabii ekran kartı yanmış, sadece parçası 500,parça parasına yaparım (bu gün vatandaş youtube da yazdı, Sony 805c dikey çizgi arızası için ekran kartı değişecek 500tl,parça parasına değiştiririm demişler vatandaşa) diye yalan söylemek yerine doğruları söyleyerek yine de hakkımı aldım.

Birazdan o yazının ekran görüntüsünü atarım.

İşte o yüzden Eservis Aservis Nservis hangi platform var ise rahatsız olan, zerre kadar umurumda değil, gerçekler ve doğrular ne ise yazmaya devam edeceğim ve Derneğimizin valilik onay yazısı gelir gelmez de ilk iş olarak elektronikçiler oda başkanları ile irtibat kurarak 2020 İFK belgelerini talep edeceğim sizlerle paylaşmak üzere.

Devletin onay verdiği işçilik bedeli ve yedek parça + belirlenmiş oranda kar payı ile gerçek onarım faaliyetlerinin rakamsal karşılıklarını da vatandaş ile paylaşacağız.

Burada önemli olan konum ise vatandaşın da yaklaşımı.

Yani ustaları yalan söylemeye teşvik eden nedenleri de masaya yatıracağız elbette.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Screenshot_20200209-190409.png

Screenshot_20200209-190434.png

Geri
Üst Alt