Uc browser'dan Opera'ya yer imlerini nasil aktarırız?

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Mobil Android sisteminde yıllardır kullandığım UC browser artık kendini iyice bozdu. Kendi tarayicinin içine reklamlar koymasi, bir türlü türkçe yapmamalari, pili çabuk yorması ve surekli arka planda calismasi vs gibi sebeblerle silmeye kara verdim. Bunun yerine Opera VPN

Şuna bir göz atın: "Ücretsiz VPN'li Opera"

operayi indirdim. Hizli, basit , reklam engelleme iyi kisaca suan uc browserdan daha iyi bana gore.

Neyse asıl konumuza gelelim uc browserimda 200 tane yer imi mevcut. Simdi bunlari operaya nasil aktarabilirim?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Pc'den Uc browser'da oturum açın yer imleri gelince, yine Pc'de operadan oturum açarak yer imlerini opera'ya aktarın, telefondan Opera ile oturum açtığında yer imlerini görebilirsin... Ben bu şekilde aktardım.

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Diger kullandığınız browserların adlari nedir.
Diğer bide habit browser var.
Pc'den Uc browser'da oturum açın yer imleri gelince, yine Pc'de operadan oturum açarak yer imlerini opera'ya aktarın, telefondan Opera ile oturum açtığında yer imlerini görebilirsin... Ben bu şekilde aktardım.
Ikisinde de üyeliğim yok pek uye olmayi sevmiyorum bir yerlere. Ama mecbur dediginizi yapacağım gibi tesekkurler...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt