tv uydusunu korumak ıcın apart tavsiye

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
merhaba merkezi santrallere malesef topraklama bağlanmıyor.toprak olmadığı için bu gibi durumlar oluyor.topraklama olup olmadığını kontrol edin yoksa yöneticiye bilgi verin.linkini verdiğiniz koruyucuyu deneme şansım olmadı.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merkezi sistemimiz vardı dun arıza meydana geldi televıizyonlardakı uydular yandı televızyon alıcam uydulu fakat gene olur diye cekiniyorum internetten bir urun buldum işe yararmı gerceklık payı varmı link altta

merhaba sadece o parça için o kadar para vereceğinize akım koruma pirizi alınız üzerinde anten için olanıda var. misal veriyorum vestel 4 lü akım koruma onda anten girişi içinde mevcut.
çu videoya tıklayarak kafanızda fikir oluşturabilirsiniz. unutulmaması gereken eğer sinyal seviyeniz ve kaliteniz düşüse böyle ek apartlarla kalite daha da düşüyor. ama %95 seviyelerinde ise birşey farketmezsiniz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
merkezi sistemimiz vardı dun arıza meydana geldi televıizyonlardakı uydular yandı
Üzüldüm,bizde tv anten girişine (önceden uydu için kullandığımız-çünkü bizim de uydu gitmişti zamanında-) geçme konnektör kullanıyoruz artık,yağmurlu-gökgürültülü havalarda çekip çıkarıyoruz tvden,hanım da öğrendi,o bile takabiliyor. Tabii bu bizim için geçerli,alıştık artık,birtek seg tvde zor oluyordu,duvara asmıştım,,konnektör arkasında çünkü,ama onu da çözdüm,aşağıya doğru kısa kablo yaptım,iş bitti.
Aparatlarla sinyal mutlaka azalacaktır.:smile:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt