Tv ünitesi sorunu. Lütfen yardımcı olun

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Arkadaşlar yaklaşık 7 aydır istediğim gibi bir ünite bulamadığım için tvyi kutusundan çıkartıp kuramadım. Televizyonum 49UHL650. İsteğim, tvyi sehpaya astıktan sonra 90 derece tam sağa çevirebilmek. Askılı sehpaların çoğu 35-45-65 gibi derecelerde dönüyor ancak bana yetmiyor. Ayrıca bu sehpaların sıfır fiyatları çok yüksek 700-800 tl civarı. Bu yüzden 2.el de alabilirim. Spot da olur. İstanbulda bu şekil bir sehpa ya da üniteyi nerede bulabilirim spotçular çarşısı falan lütfen yardımcı olabilir misiniz? Örnek görsel ekliyorum.

F1D95D47-A8BD-496E-A3AE-E41099C573E8.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Sehpanın dönerli kısımına üstten baktığınızda fazla dönmesin diye sabit direkte döner mekanizmanın yaslanacağı bir çıkıntı göreceksiniz o kısımı tıraşladığınız zaman 360° Bile döner.

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Sehpanın dönerli kısımına üstten baktığınızda fazla dönmesin diye sabit direkte döner mekanizmanın yaslanacağı bir çıkıntı göreceksiniz o kısımı tıraşladığınız zaman 360° Bile döner.
Evet hocam bazı sehpalarda bahsettiğiniz çıkıntıyı gördüm. Peki bu çıkıntıyı neyle traşlayabilirim ve bir zararı olur mu traşlamanın?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt