Tv unable complete secure transaction hatası

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
o linklerde o üyenin televizyonuna uygun yazılım paylaşılmış zaten sizinkine uymaz siz televizyonunuz açıkken menü ve 4 7 2 5 tuşlayın çıkan ekran resmini ekleyin yeni ve güncel bir yazılım var ise ustalarımız gerekli desteği sağlayacaklardır

A Çevrimdışı

aleyna.ortdmr

Yeni Üye
6 May 2021
3
23
o linklerde o üyenin televizyonuna uygun yazılım paylaşılmış zaten sizinkine uymaz siz televizyonunuz açıkken menü ve 4 7 2 5 tuşlayın çıkan ekran resmini ekleyin yeni ve güncel bir yazılım var ise ustalarımız gerekli desteği sağlayacaklardır
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

(V.0.45.23.22) (MB97) yazılım oluyo diye duymuştum bu sürüme

Youtube videosunu izlemistim hangi Vestel regal falan bunlara da yazılım güncellemesi yapiliyodu ama adamın dediği link açılmıyo nerdeyse çoğu gönderisini beğendim yazılım linki açılmıyo

Son düzenleme:
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
şeyde deneyin tam adını yazmayayım da film izlenebilen bir site var bendeki tv o adresteki tüm içerikleri bildiğin pc gibi oynatıyor kendi tarayıcısında gugıla ****** yazın zate en üstte çıkıyore

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri