TV tavsiyesi istiyorum

0 Çevrimdışı

01halil

Yeni Üye
14 Eki 2019
51
34
Merhaba arkadaşlar, internet üzerinden 43" tv bakıyorum a101 de jvs geliyor 9000 tl ye birde onvo var resimleri paylaştım bunlardan hangisinin alınabilirliği yüksek yada bu modeller haricinde 10000 TL altında önerebileceğiniz full Hd yada 4k olabilir farketmez link yada model önerisi verirseniz memnun olurum

Screenshot_2024-07-09-15-44-20-067_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2024-07-09-15-35-35-700_com.android.chrome.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Panel, özellikler hepsi bir kenarda dursun. Forum arama kısmına Onvo yazıp kullanıcılar ne sorunlarla karşılaşmış çözüm bulabilmiş mi ona bakın.

0 Çevrimdışı

01halil

Yeni Üye
14 Eki 2019
51
34
Panel, özellikler hepsi bir kenarda dursun. Forum arama kısmına Onvo yazıp kullanıcılar ne sorunlarla karşılaşmış çözüm bulabilmiş mi ona bakın.
Bu marka hakkında bir bilgim yok sadece afişte gördüm televizyondan çok beklentim yok ama sizin bahsettiğiniz gibi sorunluysa yaklaşmamak lazım fiyat performans anlamında öneriniz varsa memnun olurum

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,779
Bu marka hakkında bir bilgim yok sadece afişte gördüm televizyondan çok beklentim yok ama sizin bahsettiğiniz gibi sorunluysa yaklaşmamak lazım fiyat performans anlamında öneriniz varsa memnun olurum
Yerli markalardan Vestel ve Arçelik grubundan alın. Üretimleri burada ve servisleri iyi çalışır. Diğerleri çin den getirir. Çin'deki TV üreticilerden alırlar. İsmine kadar orta yapılır fason alırlar ve servisleri ise şehirlerde TV yapan tamircilerle geçici anlaşırlar. Yani TV de sorun olursa çok başın ağrır.
Vestel ve Arçelik üretim yeri burası ve epey bir mesafe aldılar. Üretimde serviste. Çoğu marka alt serilerini bunlara yaptırır. Panasonic gibi

0 Çevrimdışı

01halil

Yeni Üye
14 Eki 2019
51
34
Çok teşekkür ediyorum sizlere, değerli yorumlarınız dahilinde tv alma aşamasındayken yol haritam için önemli bilgilerdi iyi forumlar

Geri
Üst Alt