Tv tavsiyesi 55" veya 65"

L Çevrimdışı

Lastcapture

Yeni Üye
7 May 2019
17
39
Öncelikle formu yotube videolarından gördüm ve üye oldum. Çok güzel bir dayanışma ve bilgi aktarımı var. Emeği geçen vakit ayırıp bilgi veren bütün herkese çok teşekkür ederim.
Benim 40" emektar samsung 40c650 yerine yeni bir tv almayı planlıyorum. Elimde bir android box vardı ama oda geçenlerde bozuldu.

Tv izleme alışkanlığı olarak genelde internetten (android box ile) film ve dizi arada netflix ve bazende youtube izliyoruz. Maç çook nadir izlerim ondada 20 veya 30 dk en fazla. %95 internetten film dizi ve belgesel %5 uydu izlerim.

Oturma düzeni tv karşısında iki tekli yanlarda ise 2 üçlü koltuk mevcut ve çoğunlukla 3 lü koltuğa 2.80 yatıp tv izlerim.

Vestelin 65ud9400 modeli gözüme çarptı indirimle 5000 e geliyor nasıldır tavsiye edermisiniz? 2-3 vestel bayisi gezdim ama göremedim.
Browseren film izleme olayı nasıldır, yorarmı?

Tv boyutu olarak 55 de olabilir
Ne tavsiye edersiniz üstatşar yardımcı olursa çok sevinirim.

By_Nisay Çevrimdışı

By_Nisay

Yeni Üye
24 Nis 2019
42
35
Hocam ben 55 ekran Awox aldım geçen hafta. 2300tl gibi bir bütçem vardı. Vasat olarak görmezseniz düşünün isterim. Kendi tv box.ınızı baglayacaksanız güzel de olur bence.
Nacizane fikrimdir.

L Çevrimdışı

Lastcapture

Yeni Üye
7 May 2019
17
39
Android box'ım bozuldu eğer tv min smartı yeterli gelirse almam.
Bende vestel + android box veya direk samsung diye düşünüyordum ama kararsız kaldım biraz.
Vestelin tv leri çok çabuk bozuluyor ve teknik servisi berbat herşeye kullanıcı hatası diyerek garantiye almıyorlarmış dediler.
Kafam karıştı ?

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Uygun bir tv alırsanız birde yanında yeni nesil box alırsınız harika olur.
Ben Android box aldım arkasından Samsung 40 C6000 bozulunca gittim (epey araştırdıktan sonra) 55xf9005 Sony aldım box 'da şu an gereksiz geliyor.

L Çevrimdışı

Lastcapture

Yeni Üye
7 May 2019
17
39
Uygun bir tv alırsanız birde yanında yeni nesil box alırsınız harika olur.
Ben Android box aldım arkasından Samsung 40 C6000 bozulunca gittim (epey araştırdıktan sonra) 55xf9005 Sony aldım box 'da şu an gereksiz geliyor.
Bende de h96 pro+ vardı bozuldu tv de 40c6500 modeli idi ne alsam kafam allak bullak oldu 65nu7100 modelini gözüme kestirdim şimdi. olmadı 55nu8000 e dönerim diye düşünüyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt