TV SEAGATE'Yİ AÇIYOR WD AÇMIYOR.GÜÇ KAYNAKLI USB ÇOKLAYICI

K Çevrimdışı

KADİR ORKUN

Yeni Üye
6 Ocak 2023
3
35
Arkadaşlar merhaba,

Bendeki led tv (LG) seagate 2 tb hdd ve wd 1 tb hdd açıyor.Ama wd 2 tb hdd ve wd 5 tb hdd açmıyor.Usb disk hatası.Usb'nizi denetleyin diyo.Yani önce usb yüklüyor diye ibare çıkıyo sonra bu hatayı veriyo.Güç kaynaklı usb hub çoğaltıcı aldım denemek için ama onuda kargoyla geldi.Şimdi denemek için açsam olmadı diyelim tekrar iade kabul etmez satıcı param yanar.Onun için arada kaldım evde kutusunda duruyo usb çoğaltıcı ama kararsız kaldım.Onuda belki tv'nin usb çıkışı gücü yetersiz kalıyodur diye aldım ama mantıken düşündüğümde o zaman diğerleri nasıl çalışıyoda sadece wd 2 tb ve 5 tb çalışmıyo.Bu konuda yardımcı olabilrmisiniz çok kararsız kaldım.

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
423
ben samsung tv kullanıyorum wd 4 tb takıyorum veya 1 tb seagate 2 tb wd hepsini okuyor bir sıkıntısı yok.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,822
TV'de 2 usb girişi varsa araya y kablo kullanın.
Disk daha fazla akıma ihtiyaç duyuyor belli.

K Çevrimdışı

KADİR ORKUN

Yeni Üye
6 Ocak 2023
3
35
TV'de 2 usb girişi varsa araya y kablo kullanın.
Disk daha fazla akıma ihtiyaç duyuyor belli.
Yok 1 usb girişi var wd 1 tb ve seagate 2 tb 2.5 inc hdd çalışıyo.Ama wd 2 tb ve wd 5 tb 2.5 inc çalışmıyo.Benim aldığım güç adaptörlü usb çoklandırıcı bunu aldım.Bu iş görürmü yoksa y kablomu gerekli sonuçta bu y kablonun yaptığını yapmıyomu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,822
Yok 1 usb girişi var wd 1 tb ve seagate 2 tb 2.5 inc hdd çalışıyo.Ama wd 2 tb ve wd 5 tb 2.5 inc çalışmıyo.Benim aldığım güç adaptörlü usb çoklandırıcı bunu aldım.Bu iş görürmü yoksa y kablomu gerekli sonuçta bu y kablonun yaptığını yapmıyomu
Görür muhtemelen.
Y kablo daha basit bir alternatif sadece, sizin TV'de 2 USB yokmuş.
Olsa Y kablo yeterdi.
Dönüştürücü muhtemelen çalıştırır, ekstra Y kablo almayın yani.

Geri
Üst Alt