Tv Değişimi İçin Anakart Ücret Talebi

M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
Arkadaşlar merhaba,
vestel 43ud9300 tv de ölü piksel yüzünden servise verdim ellerinde panel olmadığı için tv değişimi yapılacak, ama anakartda oksitlenme tespit etmişler bunu sebep gösterip artı ücret talep ettiler anakart da sorun yok çalışıyordu ,
ücret talebi normal mi ,
bir de ben 9400 istedim ama stokda olmadığı için u9500 gönderecekler bu tv nasıldır

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Mevcut tv nizden eksik kalan yanı smr değeri düşük artısı dv desteği ve yeni ürün olması

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,101
43
Bu işlem sanki bir kusur bulalımda bedavaya TV vermeyelim hesabı gibi. Yetkili servisin düşüncesi; Anakart parasına sıfır TV alacaksın daha ne istiyorsun? :clap

M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
Bu işlem sanki bir kusur bulalımda bedavaya TV vermeyelim hesabı gibi. Yetkili servisin düşüncesi; Anakart parasına sıfır TV alacaksın daha ne istiyorsun? :clap
Banada biraz öyle geldi herhalde farkı kabul etmeyip cayarım sandılar:kas
De bu fark istemesi normal mi tlf kıza sordum formalite böyle dedi
Yeni tv verecekleri için fazlada üstelemedim fakat forumda u9500 den pek kimse memnun değil iyi mi ettik kötü ettik bakıcaz:alala

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,101
43
Banada biraz öyle geldi herhalde farkı kabul etmeyip cayarım sandılar:kas
De bu fark istemesi normal mi tlf kıza sordum formalite böyle dedi
Yeni tv verecekleri için fazlada üstelemedim fakat forumda u9500 den pek kimse memnun değil iyi mi ettik kötü ettik bakıcaz:alala
En kötü ürün zaten kapalı kutu gelecektir. Kurulum yaptırmaz kutuyu açmadan satarsınız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt