tv box tavsiye yardım

F Çevrimdışı

fatihcray

Yeni Üye
9 Ara 2018
14
32
Merhaba arkadaşlar hali hazırda mecool m8s pro kullanıyorum ddr4 3gb ramli olanı ama yetersiz geliyor bana daha iyisi ve stabil çalışam tv box öneriniz varmıdır bundan daha iyi ?

Tuner ozelligi olan cihazlar olursa daha iyi cinden alacagim arkadaslar uydu ozelligede olsun bildiginiz cihaz varsa

Son düzenleme:
BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Vallahi sizin kullandığınız cihazdan daha düşük özellikler de mi box kullanıyorum ama gayet yeterli geliyor ve çok stabil bir cihaz ne manada yetersiz geliyor . Bu arada sunu da belirteyim. Daha önce mi boxtan daha yüksek özelliklerde başka bir Çinli cihaz denedim ve mi boxdan iyi değildi.

F Çevrimdışı

fatihcray

Yeni Üye
9 Ara 2018
14
32
Tarayici da film izlerken vs kasiyor daha iyi birsey almak istiyorum iptv netfilix vb uygulamalarda sorun yok hizli lakin internet tarayicisinda yavas bu nedenle farkli bir cihaz ariyorum birde hem uydu ozeliigi olanlardan istiyorum yani tuner ozelligi olan

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
Tarayici da film izlerken vs kasiyor daha iyi birsey almak istiyorum iptv netfilix vb uygulamalarda sorun yok hizli lakin internet tarayicisinda yavas bu nedenle farkli bir cihaz ariyorum birde hem uydu ozeliigi olanlardan istiyorum yani tuner ozelligi olan
Tarayıcıda film izlemeyin. Tarayıcıda film izlerken snapdragon 820li cihazlar bile kasabiliyor. Elinizdeki cihaz çok kötü değil. Tv boxlar üzerinden film izlemek için tonlarca seçenek var cihazı kastırmayan, kodi (turkvod, exodus), vavoo, stremio, Terrarium vs.
Ondan daha iyisi için nvidia shield almanız lazım.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Arkadaşa katılıyorum tarayıcıdan film izlemek hepsinde sorun oluyor .

E Çevrimdışı

Efrasiyab

Aktif Üye
20 Şub 2018
98

açıkça ben 2 gb ram cihazla tarayıcıdan 1080p film izliyorum 22mbps internetle sorun olmuyor. Ancak bu kullandığınız tarayıcı ve internet hızıyla alakalı olabilir.

Film izlemek için Puffin TV Browser'ı kullanın . Bağlantınızı ise mümkünse kablolu yani ethernetten sağlayın. Eğer böyle bir imkanınız yoksa kablosuz internet hızını kontrol edin. Ancak Puffin her halükarda sizi işinizi çözecektir bence.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende başımı ağrıtmayacak uzman bir cihaz arıyordum The_SreT The_SreT şunu önerdi ama hala alamadım

Benzer kaliteye sahip daha uygun cihaz varsa önerileri beklerim.

Cihaz oldukça iyi görünüyor. Ancak fiyatı biraz yüksek gibi , eğer bütçeyi sarsmayacağını düşünüyorsanız beklentilerinizin büyük bölümünü karşılar.

Bel de ali ekspress den toplam 150 TL maliyetle yeni bir box aldım yaklaşık bir ay önce, fena bir cihaz değil. Son zamanlarda vaktim olmadığı için inceleme gönderemedim ama fırsat bulunca ayrı bir başlık açarım.

Size tek tavsiyem teknik servis desteği alamayacağınız, iade değişim gibi konularda sorun yaşayabileceğiniz ürünlere çok fazla para vermemeniz ( tabii bu da izafi bir durum) olacaktır.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt