Tuşlu telefon tavsiyesi

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Bizim dedenin gözler yazıları seçmiyor, o yüzden rehberde kişilere resim, ya da en azından simge ya da şekil atanabilen tuşlu telefon bakıyorum.
haftaya çıkıyormuş işini görürmü
Whdf7PrgSa2BLYYL_Oj3WA.png

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Simge veya resim atamayı bilemem ama Nokia 230 ekran olarak iyi gibi geldi bana.
Alıp kullanmadım ama ekranı hatırı sayılır ölçüde büyük sanırım.

Piyasada tuşlu telefon olarak sıfır cihaz var mı bilmiyorum. :bilmiyom

tahir40 Çevrimdışı

tahir40 

Aktif Üye
7 Haz 2018
96
41
Gözünüz kapalı samsung b310 alın derim.Nineme babama aldım çok memnunlar.

Bildiğim kadarıyla piyasada satılan samsung ve nokia tuşlu telefonların alayı çakma. Asıl önemli konu rehberde isimlerin yanına resim yoktur onda ama bari simge falan konulabiliyor mu? Misal bizim dedenin emektar 10 senelik eski nokia telefonu var, artık ömrünü tamamladı. isimlerin yanına çiçek böcek simgeler koyuyorsun görüyor onları. Şimdi aynı nokia telefonun çakmasını satıyorlar alıyorum yok o özellik.

C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255
Bu tür talepleri karşılayan ürünler bulmak o kadar zorlaştı ki... Geçen sene 2.tel. olarak sadece whatsapp kullanabileceğim tuşlu telefon arayışım oldu. Ortalığı alt üst ettim; yok. Blackberry'ler, q klavyeli Nokia E serilerine (symbian) yönelecektim; sağolsun uygulama onlardan da desteğini çekmiş. Kimden desteğini çekiyorsa o çöp oluyor. İnanılmaz bir güç haline geldi şu uygulama maalesef. Şuan uygulama sadece Android ve IOS'u destekliyor. Bir tek Blackberry'de q klavyeli, android akıllı telefon var: Priv ve Keyone serileri. Onlar da küçük değil.Başka hiçbir alternatif yok. O kadar sıkıldım ki şu dokunmatik telefonlardan; telefon telefonluktan çıktı. Sistem sizi mecbur bırakıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri