Tursil Matik Erimiyor

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
0ACEF181-6AFE-4E4F-8B3B-DE1E32A3A492.jpg

Cümleten iyi forumlar. Şok marketten aldığım Tursil matik makinede erimiyor, taş gibi kalıyor deterjan gözünde. Makinenin su sıcaklığı da farketmiyor. İşin kötü yanı deterjan gözü harici makine içinde kalanlar ne olacak? Şikayetvar sitesinde bununla alakalı bir sürü şikayet gördüm. Markete özel değil, Tursil firmasının genel bir sorunu bu.

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Bende hepsiburada dan aldım iyi çıktı piyasada çok sahte urun varmış sahte olabilir belki

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Bende hepsiburada dan aldım iyi çıktı piyasada çok sahte urun varmış sahte olabilir belki
Şok market de sahte satmaz heralde yani bilemedim :bilmiyom
Sıvı deterjan kullanın toz deterjan düşük sıcaklıklarda erimez %30 u çöpe gider
Abi diğer deterjanlarda sorun yoktu. Peros kullanıyorduk mesela gayet iyiydi. Şimdi yine aldım hatta mis gibi eridi. Tursin’i halı yıkamaya harcamaya karar verdik.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Şok market de sahte satmaz heralde yani bilemedim :bilmiyom

Abi diğer deterjanlarda sorun yoktu. Peros kullanıyorduk mesela gayet iyiydi. Şimdi yine aldım hatta mis gibi eridi. Tursin’i halı yıkamaya harcamaya karar verdik.

Yorumları okumanız .

Tursil deterjanin nemini alin deneyin .
Sorun yoksa tursilin adida sorunlu diye cikmamış olur.

Aynı durum annedede vardı nemini alınca düzeldi.

20220417_110533.jpg

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Toz deterjanların %30 erimez atığa gider yeni üretilen makinalarda tahliye pompasına ilaveten projet pompaları vardır bazı düşük programlarda deterjanın erimeme durumundan dolayı tahliye pompasına biriken deterjanı tekrar kazan içine aktarır

vestel-pyrojet-calisma.png

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Toz deterjanların %30 erimez atığa gider yeni üretilen makinalarda tahliye pompasına ilaveten projet pompaları vardır bazı düşük programlarda deterjanın erimeme durumundan dolayı tahliye pompasına biriken deterjanı tekrar kazan içine aktarır

Birde çok deterjanin konuyor.
Arçelik gebze de çalışan abimiz demişti gerektiğinde fazla kullanmayın ve sonra detarjan kabının temizliğine dikkat edin.
Reklamlarda bol bol kullanın daha iyi temizleyin diye reklam yayınlıyorlar aldanmayın diyordu .

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Birde çok deterjanin konuyor.
Arçelik gebze de çalışan abimiz demişti gerektiğinde fazla kullanmayın ve sonra detarjan kabının temizliğine dikkat edin.
Reklamlarda bol bol kullanın daha iyi temizleyin diye reklam yayınlıyorlar aldanmayın diyordu .
Evet hocam en basitinden diş macunu reklamlarında görüyoruz boydan boya sürülüyor halbuki doktorun tavsiyesi nohut tanesi kadar sürün şeklinde. Sıvı deterjanın avantajı erime sorunu yok düşük sıcaklıklarda daha verimli yıkama olduğu kasındayım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri