Türksat 3A/4A/5B @ 42° East

A Çevrimdışı

ag1998

Yeni Üye
6 Tem 2019
597
Son düzenleme:
geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
merhaba türksatta mb 120 ve mb 211 şaselerde yaban tv hd ve semerkant hd kanlarını menual kanal aramadan bulamıyorum aynı frekans üzerinen başka kanallara ulaşabiliyorum ama istediğim bu iki kanala ulaşamıyorum Nedeni ne olabilir

A Çevrimdışı

ag1998

Yeni Üye
6 Tem 2019
597
Yaban Tv Hd Digiturk platformunda şifreli yayın yapıyor. Yani HD'li uydu cihazı ve Dahili uydu alıcılı televizyonlarda olmaz. Digiturk'ü olanlar izleyebilir.

Semerkand Tv nin frekansı
Frekans: 11558 30000 V

2020-02-24-13.00.01.png

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Yaban Tv Hd Digiturk platformunda şifreli yayın yapıyor. Yani HD'li uydu cihazı ve Dahili uydu alıcılı televizyonlarda olmaz. Digiturk'ü olanlar izleyebilir.

Semerkand Tv nin frekansı
Frekans: 11558 30000 V

2020-02-24-13.00.01.png
cevap için teşekkür ederim manuel kanal aramadan aratma yapmama rağmen bu kanalı bulmuyor anten bağlantınızı kontrol edin diyor neyse ben yine genel bir arama yaptırayım teşekkürler.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar selam Vestel marka tv ye sahibim tv hem smart hem Full Hd trt 4 K yı izlemenin hiçbir yolu yokmudur? giriyorum ses var görüntü yok.

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
kanalları gezerken bir kanalda sürekli sessiz videolar oynuyor mesela bu bir deniz görüntüsü manzara videosu vb.. kanalın ismi sanırım STINGRAY AMBİANCE .
acaba bu kanalın sesini nasıl duyabilirim kanalın özelliği sessiz olması mı yoksa modlama ile ya da bir şekilde açılabilir mi ?

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
552
55
merhaba türksatta mb 120 ve mb 211 şaselerde yaban tv hd ve semerkant hd kanlarını menual kanal aramadan bulamıyorum aynı frekans üzerinen başka kanallara ulaşabiliyorum ama istediğim bu iki kanala ulaşamıyorum Nedeni ne olabilir
Yaban TV HD'nin Türksatta yayını sonlandı. Bildiğim kadarıyla Youtube üzerinden yayın yapıyor. Semerkand HD normal yayınına devam ediyor. Eğer doğru frekansları girdiğiniz halde yayını bulamıyorsanız LNB'nin osilatör frekansı kaymış olabilir. Başka bin LNB ile deneyin.

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
kanalları gezerken bir kanalda sürekli sessiz videolar oynuyor mesela bu bir deniz görüntüsü manzara videosu vb.. kanalın ismi sanırım STINGRAY AMBİANCE .
acaba bu kanalın sesini nasıl duyabilirim kanalın özelliği sessiz olması mı yoksa modlama ile ya da bir şekilde açılabilir mi ?

A ag1998 bu kanal hakkında bir fikriniz var mı?

A Çevrimdışı

ag1998

Yeni Üye
6 Tem 2019
597
Nat Geo Wild HD Türkiye (DigiTürk, 11180 H) te yayında

Belediye Gündem TV (12685 H) te yayını kesildi

Kanal 12 info card (12265 V) te yayında
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A ag1998 bu kanal hakkında bir fikriniz var mı?
Stingray Ambiance kanalı sürekli o şekilde yayın yapıyor. Şelale videosu gelirse ses geliyor ama sesi dikkatli dinlemelisiniz. Onun haricindeki videolarda ses yok.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt