Turknetten Netgalaksi'ye geçtim.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Turknetten adsl olarak hizmet alıyordum, ama arelnkullanipts VDSL kullanan abonelere aynı ücreti (65tl) ödemek hiçte içime sinmiyordu, bu sebeple Netgalaksi'ye yöneldim, tahahutsüz 16mbps adsl kota/akn yok aylık 50tl. 22/04/2019 tarihinde evrakları gönderdim 25/04/2019 tarihinde geçişim tamamlandı. Hat değerlerim pekte iyi değil bu sebeple arayan teknik ekip modeme VDSL olarak yeniden kurulum yapmamı istedi, bende kurulumu VDSL olarak tamamladım. 16-18mbps hız alıyorum şimdilik memnunum.

Benim için artıları;
Telefonla aradığımda Müşteri hizmetleri olması, ilgili ve bilgiler Buarada.
Tahahutsüz ve Uygun fiyatlı olması.

Not: Netgalaksi şuan için sadece İstanbul, Tekirdağ ve Kırklareli illerinde hizmet veriyor.

Son düzenleme:
muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
kendine ait fiber omurgası olan cok fazla firma yok.
bolgesel firma oldugunu dusunursek kendilerine ait olma ihtimali cok dusuk.
Bu firmaların sıkıntı yanı altyapı kendilerinin olmadığı için arıza durumun da altyapı sahibi ilgileniyo ne kadar ucuz olsa karşıya kim muhattap olacak meçhul

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Malesef altyapı turktelekom tekelinde, turknet kendi yapa alt yapısı her yerde yok, süperonline fiber ise genelde sitelere hat çekiyor, turktelekom ise diğer firmaların kendi alt yapısını kurmasına izin vermiyor. Hal böyle olunca diğerleride bu firmalara mecbur kalıyor.

Milleni.com: adsl ve vdsl'de turktelekom, fiberde adresteki altyapıya göre süperonline ve turktelekom.
turknet: yapada kendi alt yapısı, adsl ve vdsl'de turktelekom, fiber ise şuan için hizmet yok.
vodafone: adsl ve vdsl turktelekom, fiber kendisi ve süperonline altyapılarını kullanıyor.
Oris,
Netspeed
Netgalaksi vs. bu şekilde devam ediyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
bazi kamu sirketleri. iletim hatlarini doseken
ornegin dogalgaz.
bunun yanina hem iletisim saglamak icin
optik doserler.
mesala 2-3 kilcal kendi yetecektir ama
30-40 belki daha fazla kilcal optik atilir.

geri kalan kismin izole edilerek kiraya verilir.
bakiniz Botaşın optik ağını superonline kiralaması gibi
Botaş yabana atilamayacak sekilde
turkiyenin dort biryanina optik dosemistir.
ciddi sekilde ana omurga gorevi ustlenmektedir.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
bazi kamu sirketleri. iletim hatlarini doseken
ornegin dogalgaz.
bunun yanina hem iletisim saglamak icin
optik doserler.
mesala 2-3 kilcal kendi yetecektir ama
30-40 belki daha fazla kilcal optik atilir.

geri kalan kismin izole edilerek kiraya verilir.
bakiniz Botaşın optik ağını superonline kiralaması gibi
Botaş yabana atilamayacak sekilde
turkiyenin dort biryanina optik dosemistir.
ciddi sekilde ana omurga gorevi ustlenmektedir.
İstanbul'dada ibb-mobese için fiber optik hat çekiyor, bununla birlikte iss'lerede hizmet sunuyor, ama turktelekom alt yapısı olan yerlerde durum hiç iç açıcı değil.

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Fiber kampanyamız görselde gösterildiği gibidir.

Kampanyamız 07.06.2021-31.07.2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyamız Dsl altyapısında da geçerlidir.

DSL Kampanyamız aşağıda ki şekildedir.

10 Mbps’e kadar x2 kat 20 Mbps’e kadar 60₺

24 Mbps’e kadar x2 kat 50 Mbps’e kadar 70₺

35 Mbps’e kadar x2 kat 75 Mbps’e kadar 80₺

50 Mbps’e kadar x2 kat 100 Mbps’e kadar 90₺

Fiber Altyapıda Ödünç modem sağlanmaktadır.

Dsl Altyapıda modem verilmemektedir.

Yeni bağlantılarda ilk ay 60₺ aktivasyon ücreti alınmaktadır.

Vermiş olduğumuz internet hizmetlerini Türk Telekom altyapısının bulunduğu bütün noktalarda sağlamaktayız.

Kısaca Netgalaksi

*Bir Elektrohat A.Ş Markasıdır.

* 8:30/24:00 arasında Çağrı merkezimiz üzerinden temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

*7/24 Online işlem merkezimiz üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

* Taahhütsüz ve limitsiz paketlerimiz ile özgürlüğün keyfini sürebilirsiniz.

* Transfer (Churn) işlemi yaparak şuan ki kullandığınız firmada ki hizmetinizi ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde firmamıza taşıyabilirsiniz.

* Ön ödemeli sistem sayesinde tercih ettiğiniz paket üzerinden ücretlendirilir , ay sonunda fatura şoku ile karşılaşmazsınız.

İLETİŞİM

Müşteri Hizmetleri: +90 (850) 303 91 46

E-Posta: destek@netgalaksi.com.tr

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Türk netten şimdi mesaj geldi 95 tl olacağı yönünde bu fiyata daha iyi bir internet hizmeti alabileceğimi düşünüyorum yakın zamanda kablonet alt yapı calısması oldu. Sadece kazıp boruları döşeme işlemi yaptılar. Kabloların döşenmesini bekliycez. Hazır olduğu anda kablonet e geçiş yapıcam. Bu süreçte hangi firmaya geçiş yapmamı önerirsiniz uygun fiyatlı ( idarelik ? )

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Türk netten şimdi mesaj geldi 95 tl olacağı yönünde bu fiyata daha iyi bir internet hizmeti alabileceğimi düşünüyorum yakın zamanda kablonet alt yapı calısması oldu. Sadece kazıp boruları döşeme işlemi yaptılar. Kabloların döşenmesini bekliycez. Hazır olduğu anda kablonet e geçiş yapıcam. Bu süreçte hangi firmaya geçiş yapmamı önerirsiniz uygun fiyatlı ( idarelik ? )
sana 5 TL indirimli zam yapmışlar bana 99.90 :kiskis kablo.net yok bende TT'ye geçeyim

20mbps hız veriyordu türknet onu 16'ya düşürdü şimdi 16mbps veriyor

hem kaliteyi düşür bide utanmadan 15 TL zam yap türknetin espirisi kalmadı

Yılda bir kez yaptığımız fiyat artışı ile temmuz ayı itibariyle kullandığınız internet hizmetinin fiyatı 99,90 TL olacak.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri