Türkiye de Bu Youtube Kanallarının Çoğalması Dileklerimle.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Eldeki alet-edevat bende olsa bırak top yapmayı,kesin mini uzay gemisi yapardım,küçümsemek için yazmadığımı belirteyim :)
Sanırım arka sırada görünmeye çalışan osiloskopu (galiba osi oradaki) bile alamam ben,ama atalarımız boşuna dememiş :
Alet çalışır,el övünür :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Eldeki alet-edevat bende olsa bırak top yapmayı,kesin mini uzay gemisi yapardım,küçümsemek için yazmadığımı belirteyim :)
Sanırım arka sırada görünmeye çalışan osiloskopu (galiba osi oradaki) bile alamam ben,ama atalarımız boşuna dememiş :
Alet çalışır,el övünür :)

Abi ben bu adamın ilk olarak bir pil karşılaştırma videosunu izledim ve orada hayran oldum. Vakit bulursam elimden geldiğince izlemeye çalışıyorum. Çok naif bir arkadaşımız.

Başarıları daim olsun inşallah :ok

S Çevrimdışı

SHADOW

Federal
Aktif Üye
8 Eyl 2018
75
galiba üniversitelerde ders veriyor kendisi, lamba yenileme videosuyla keşfetmiştim ben de kanalı, kaliteli içerikleri var ve anlatımı güzel geliyo bana?
bi de tahta paletlerden masa filan yapan birisi vardı kanalı bulursam buraya atarım bi kaç videosunu izlemiştim ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
galiba üniversitelerde ders veriyor kendisi, lamba yenileme videosuyla keşfetmiştim ben de kanalı, kaliteli içerikleri var ve anlatımı güzel geliyo bana?
bi de tahta paletlerden masa filan yapan birisi vardı kanalı bulursam buraya atarım bi kaç videosunu izlemiştim ?
:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Abi ben bu adamın ilk olarak bir pil karşılaştırma videosunu izledim ve orada hayran oldum. Vakit bulursam elimden geldiğince izlemeye çalışıyorum. Çok naif bir arkadaşımız.

Başarıları daim olsun inşallah :ok
Tahmin etmiş ve öyle cevaplamıştım zaten,oradaki alet-edevat az-buz değil,bunlar için para ister, şöyle sorayım , "bu alet-edevat kendisinin mi yoksa sevgili SHADOW'un dediği üniversitelerdemi yapıyor yaptıklarını"
Bunun cevabı önemli :)
Bakın "tahta palet" işine sözüm yok,yoldaki herhangi bir "paletçi"den alınır ,bir çivi ve testere-keser-çekiçe bakar kabaca, ama kullanılan maden her yerden alınmaz, alınsa da palet parası olmaz,hadi aldın,onu işlemek için torna gerekir,hadi mini torna tezgahını alın da yapın,kullandığı aletin markasına dikkatinizi çekerim :)
Yaniiii ,kısaca herkesin yapamayacağı bir şeyi yapıp,"hadi sizde yapın" demek biraz lüx olmuş :) ,belki "sizde yapın" denmiyor ama sonuçta bu işlenmiş.
Hadi,bu kadar "muhalefet" olmam yeter,sustum :haha1

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
her iki videoyu da ilgiyle izledim. fakat paleti kullanarak çeşitli eşyalar yapan ustaya hayran kaldım, diğer videoları da harika birkaç tanesini izledim.. sanırım daha ulaşılabilir alet edevatla çalıştığı için paletçi usta benim daha çok ilgimi çekti.

diğer abinin videoları sadece izlenir, hadi bende yapayım desen atölye kurman, ciddi para harcaman lazım ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Murat hocayı uzun zamandan berı takıp edıyorum. Oldukca donanımlı bır abımız.

Sahıp oldugu Alet , edevata ımrenıyorum. :rock

Alet çalışır , Usta öğünür müş :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt