Türk Kahvesi Makinesi Tavsiye

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Bizde arçelik telve var yaklaşık 5 yıldır sorunsuz hizmet ediyor.Ayrıca Türk kahvesini iyi yapıyor. Başında bekleme, köpük almaya uğraşma, taşma sorunu yok.Teklisi var bizde 3 fincan kahve yapıyor tek seferde.
Büyük kolaylık hanımlar istemekte haklılar:bye

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Evet su hazneli Arçelik K3400'ü ben de çok beğendim ama fiyatı 650-700 arası :bilmiyom

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Evet su hazneli Arçelik K3400'ü ben de çok beğendim ama fiyatı 650-700 arası :bilmiyom

ücretsiz ürün cezve + evin hanımı
şaka bir yana Türk kahve tadını elde yapım haricinde gerçek tadını alamazsınız .
odun ateşi közde veya kumda
heves , birde komşuda varsa bir müddet sonra rafa , sonra rafta fazlalık tanıdık birine verme çabası .

Küçük Ev Aleti Alanlara 2. Ürün %50 İndirimli! .

arcelik53327a3fff3b7187.png

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Su haznesi olmayınca da elektrikli cezveden bir farkı kalmıyor. Daha ucuza onu almak daha mantıklı gibi.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Su haznesi olmayınca da elektrikli cezveden bir farkı kalmıyor. Daha ucuza onu almak daha mantıklı gibi.

Hocam elektrikli cezveden farkı siz sadece suyu ve kahveyi ekleyip düğmeye basıyorsunuz gerisini makine köpüklü kahve sunumu için zil sesine kadar herşeyi kendini yapıyor.

Taşma durumu, köpüksüz kalma durumu veya takip etme zorunluğunuz olmuyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Biz korkmaz aldık. Sırf cezvesi çelik diye.
Diğer hepsinin cezvesinin içi plastik. Memnunuz.
Bizim hanım da korkmaz istedi özellikle,çelik olduğundan -elektrikli cezve- ,diğerleri resmen uçuyor ,geri kalan parayla da el mikseri aldık ,böylece hanım bana "tek makine alacağımıza 600 tlden daha ucuza hem cezve hemde mikser sahibi oldum" dedi. :)

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
konu link yazıları ne kadar doğru bilmem yorum sizden .

o kadar rahata alıştı ki !!! ( bu yazıda da dahil yoruma açık )

bu kadar olmaz diyeceğim , çalışan anne bebeğine market veya eczaneden alınan elma püresini alıyor .
vitamin takviyeli diye akıllarda yararlı imajı ile alınıyor bunun yanında koruyucu var mı ? ve araştırma yapan yok .
sonuçta bir sanayi ürünü paketlenmiş .
bir elmayı püre yapmak zor mu ? ( gerçekler anne bebeğinin sağlığını düşünmüyor rahatlığı düşünüyor )

Yüce ALLAH'ın bizlere vermiş olduğu nimetleri doğru kullanalım .
ALLAH göstermesin , korusun sonra kanser vakaları arttı .
ne kadar sanayiden uzak kalabilirsek o kadar iyidir .

önce sağlık
sağlıcakla kalın

once-saglik.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri