Turewell T95 Super Tv Box

T Çevrimdışı

TheHan

Yeni Üye
16 Nis 2020
4
24
Ne amaçla kullanacağınız önemli. Almadan önce sorsaydınız daha iyi olmaz mıydı? :sirit
Hocam kodi için almak istedim. Amacım oyun oynamak değil de film vs seyretmek. Sanırsam forumda kullanan yok. Cihaz geldiğinde detaylı konu açarım. Hocam bir de bende Philips 58puk6809 smart tv var. Forumda gördüm de anakart yazılımları var. Bu model için yazılım var mı ?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Cihaz özellikleri şunlardır

Allwinner H3 dört çekirdekli (1.5 GHZ) işlemciye sahip , grafik birimi Mali400MP2 , 2gb ddr3 Ram , 16gb dahili hafızaya sahip. Android sürümü 10.0 , 2.4ghz wifi

Özelliklerine baktığımızda , günümüz şartlarına göre malesef yavaş ve hantal bir ürün olduğu görünmekte. Kullandıkca daha da hantallaşacaktır. Sadece IpTv amaçlı alıp kullanılabilir , oda m3u listenizi uygulamalar vasıtasıyla izleme amaçlı. Kodi gibi uygulamalar da sıkıntı yaşatabilir. Malesef Android Tv Box ürünlerinde hemen caf caf lı yazılara , reklamlara kanıyoruz , T95 SUPER 4K felan fistan , alacağımız ürünün özelliklerine , donanımlarına iyi bakmalıyız. Eğer imkanınız varsa iptal edin daha iyi bir ürün bakalım size.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Size iki ürün önereyim , yalnız şu an Çin'den ürün getirilemediği için mevcut da olan ürünlerden tavsiye etmek zorundayım. Malum fiyatlar da almış başını gitmiş , ama almışken de hiç olmazsa elle tutulur bir şey alın.

Case 4U Tanix TX6 4K HDR TV Box Android 580,00 TL yerine 457,99 TL

Allwinner H6 işlemci , Gpu Mali-720 , 4gb ddr3 ram , 32gb dahili hafıza. Android 9.0 , 2.4ghz ve 5ghz wifi.

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Media Player 549,00 TL yerine 459,90 TL

Bu cihazı zaten herkes biliyor , öyle aman aman bir ürün değil ama kullanıcısını üzmez. En önemlisi Netflix ve Youtube lisansı olması ve bu platformlarda 4K içerik desteği olması en büyük avantajı.

Dediğim gibi gönül ister ki daha iyi cihazlar önerelim ama iç piyasa bitme noktasına gelmiş artık. Gönül ister ki aşağıda ki F/P ürün cihazı alalım ?

#Aliexpress TRY 678.33 22%OFF | X99 4GB 64GB android tv kutusu Rockchip RK3399 2.4G 5G çift wifi akıllı tv kutusu destek tipi-c USB3.0 TV kutusu IR uzaktan kumanda ile

T Çevrimdışı

TheHan

Yeni Üye
16 Nis 2020
4
24
Hocam önerileriniz için çok teşekkür ederim. Maalesef 300 TL bütçem vardı. Ben iptv, oyun vs kullanmıcam ve benim için güncelleme önemli. Ben sadece seyirtürk ve turkvod için bu cihazı seçtim. Dediğim gibi forumda kullanan yok. Cihaz elime ulaştığında detaylı bir konu açacam.

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
amazon fire stick 4k peki bu cihaz nasıldır hocam benimde biradere lazimda mi box ile bunun arasında kaldık mi box Netflix YouTube lisansı var 4k yayınları destekleyor olması avantaj fakat amazon fire stick 4k ile pek bir bilgi bulamadım sadece Netflix açtığı söyleniyor ama en fazla ne kadar çözünürlüğe kadar açıyor bir bilgiye ulaşamadım amazon fire stick 4k tasarımı hoşumuza gitti direk TV arkasına USB şeklinde takılıp hiç görünmemesi hoşumuza gitti açıkçası bu cihaz hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt