Tüketici Sorunları ve Tüketici Hakem Heyeti Konuları İle İlgili Merak Edilenler. | Sayfa 5 | Tavsiye FORUMU

Tüketici Sorunları ve Tüketici Hakem Heyeti Konuları İle İlgili Merak Edilenler.

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Administrator
17 Şubat 2017
18,058
47
Hocam, millet olarak herkese kolay gelsin... Yaya geçindindekine, direksiyon başında kızarız ama yaya olunca işler tersine döner. Memur olarak çalışırken dert yanarız ama işimiz memura düştüğünde tepesine bineriz... Bu liste uzar gider.

Eğitim kültür ve para bir potada eriyecek, insanlarda empati, hoşgörü, ahlak ve vicdan olacak...

Değilse, halimiz ortada...
On numara durum tespiti olmuş.

selfmachine

Aktif Üye
9 Ekim 2018
48
38
Bugün şikayetimin süreciyle ilgili İlçe Hakem Heyeti'ni aradım. Çalışan sayımız azaldı, 3-5 kişi işleri yetiştirmeye çalışıyoruz deyince iyice ümidimi kestim. 😣

selfmachine

Aktif Üye
9 Ekim 2018
48
38
Bugün şikayetimin süreciyle ilgili İlçe Hakem Heyeti'ni aradım. Çalışan sayımız azaldı, 3-5 kişi işleri yetiştirmeye çalışıyoruz deyince iyice ümidimi kestim. 😣

Şikayetimle ilgili enteresan bir gelişme yaşandı. Dün Hepsiburada'dan arandım, iadesi kabul olmayan televizyonunuzu kargo ekibimizden almamışsınız deyince şikayet sürecinden bahsettim ki (muhtemelen bilmiyordu) konuyla ilgili yardımcı olmaya çalışacağını söyledi ve telefonu kapattık. Çok saçma bir görüşmeydi açıkçası. Derken bu sabah HB'den bir mesaj geldi! Mesaj, TV'nin tutarındaki parayı bankaya iade ettiklerini, bankanın iade süresinin 8 iş gününü bulabileceğine dair bir bilgilendirmeydi. Yani iadem sonunda kabul edildi ve geri ödemeyi de yaptılar!

Tüketici heyetinin sitesine girdiğimde ''savunması geldi'' şeklinde yeni bir bilgilendirme gördüm. Süreç nasıl oldu da bu kadar hızlı ilerledi bi anda gerçekten şaşkınım.