Tüketici haklarında tebligat geldi ve şunları yazmışlar

FaTih45kyk Çevrimdışı

FaTih45kyk 

Yeni Üye
12 Ağu 2019
19
26
iyi günler herkese tüketici haklarına başvuru yaptım ancak kendimi iyi ifade edemedimi gördüm ve fax çekerek 2 ci tüketici haklarına başvuru yaptım konu şu burda bana ne anlatmak istemişler 31.03.2021 tarihte fax gönderdim evet onu biliyorum ama davadan geri çekilmek istemedim düzenleme yaptım ve 2 ci başvuru oluşturmuştum manisa tüketici hakların dan gönderdim, şuanki resim de istanbul tüketici haklarında gelen tebligat manisa ya ayrı gönderdim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

18f1f0df866ae0b0c.png

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ekran-Alintisid13705e921f6ff66.png
ve buda manisa tüketici haklarına gönderim detaylı şikayetim.​

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sikayetini güncellemek için fax çekmişsin
Ona istinadan sikayetten vazgeçme olarak Değerlendirilmiş yeni şikayetin geçerli onun üzerinden konu devam edecek çıkacak kararı
Bekleyin. Baska fax max çekmeyin

FaTih45kyk Çevrimdışı

FaTih45kyk 

Yeni Üye
12 Ağu 2019
19
26
Sikayetini güncellemek için fax çekmişsin
Ona istinadan sikayetten vazgeçme olarak Değerlendirilmiş yeni şikayetin geçerli onun üzerinden konu devam edecek çıkacak kararı
Bekleyin. Baska fax max çekmeyin
anladım teşekkürler yani henüz zaten telbigat gelmedi eve yani şuan hala işlemde değilmi, yada detaylı anlatım şikayet üstünden mi devam ediyor ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
anladım teşekkürler yani henüz zaten telbigat gelmedi eve yani şuan hala işlemde değilmi, yada detaylı anlatım şikayet üstünden mi devam ediyor ?
e-devlet üzerinden bak durumu kontrol et satıcı savunması istenir açık kayıt olması lazım orada

ikinci şikayetiniz işleme alındı değilmi e-devlette görünmesi lazım ara ara bakın e-devlete

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt