Trendyol Ekspress

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Arkadaşlar malumunuz geçenlerde Trendyol'dan tıraş makinesi almıştım ve Aras kargo ile göndermişlerdi. Pazartesi günüde gaza gelip birde saat alayım dedim , bu sefer ürünü Trendyol Ekspress diye bir kargo şirketi mi diyeyim ne diyeyim öyle bir şeyle gönderiyorlar ? kısacası bu Trendyol Ekpress ile alakalı bilgisi olan var mı ?

Bir de forumda belki Kargo şirketleri bölümü açılabilir , Yurtiçi Kargo - Mng Kargo - Aras Kargo v.s kargo şirketleri hakkında fikir alışverişinde bulunabiliriz , sadece bi fikir ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Genel konu yapılabilir.

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Banada hepsijet ile geldi elemanın telefon bitmiş ofiste takabilirmiyim dedi biraz muhabbet ettik büyük firmaların kargo şirketleriyle anlaşması bitmis trendyolun sene sonu bitiyormus hb nin bitmiş hb nin şuan bütün kargoları hepsijet ile gönderiliyormus 22 kasımda aldıgım ürün 12 aralık teslim gözüküyor sistem hiç oturmamıs satın aldıgım için fatura aşamasında gözüküyor ve iptal de olmuyor bug a girdik?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Trend kargo
Hepsi jet
Gitti gidipduru
N11 Me12

Falan filan, hepsi güzel fakat, yeni bir dağıtım ağı kurmak, biten anlaşmayı yenilemekten daha kolay değildir herhalde... Pasta kallavi demek ki, adamlar rezilliği göze alarak bu işe soyunmuş...

İşin görünmeyen tarafları;
*nakliye
*depolama
*dağıtım
*yazılım alt yapısı

İlginç!!

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
kargocu tandıklar var, bu indirim haftasında bütün firmalar kota getirdi özellikle yurtiçi kargo, sebebi çoğalan kargo nedeni ile son tüketiciler birbirine göndereceği ve firmaların daha çok kazanacağı kargoları gönderemediler. kota getirdiler düşünün koskoca satıcısınız günde 5 kargo teslim edilme kotası geldi, hemen pttkargoya koştular. biz vestelcilerde ortada kaldık 1 kargo 7 gün sonra geldi, tam anlaşma bozulmuştu ki yurtiçi kargo g.müdür değişti, anlaşma düzenlendi nefes aldık.
satıcı firmalarıda kendi kargolarını göndermenin yolunu aradılar.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Geçen işte trendyoldan tıraş makinesi sipariş ettik ertesi gün Aras Kargo getirdi İstanbul'dan İzmir'e , ama bu trendyol ekspress midir nedir uğraştıracak heralde beni ?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
trendyoldan sakal kesme makinası aldım şimdi sürat kargo evi bulamamış(her zaman gelen personel değil).telefon etti tarif ettim tarif üzerine getirdiler 1 haftada elime geçmiş oldu.bu yoğunlukta bence iyi getirdiler. arkadaşa kitap aldık hepsi buradadan 15 gündür gelmedi sözde bu gün teslim edilecekti gene gelmedi hepsi ekspresle.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Trendyol Eksprees pazartesi verdiğim siparişi bugün ( cuma ) bana ulaştırdı , diğer kargolar kadar hızlı olmasada sipariş verdiğim günü saymazsak 4 günde bana ulaştı , ilk defa kadın bir kargo çalışanından paket almış oldum , gayet düzgün ve anlaşılır bir konuşma ile , merhaba nasılsınız paketinizi getirmiştim , şurayı imzalarmısınız teşekkür ederim iyi günler gibi yaklaşılınca tabi garipsedim , genelde şu şekilde kargo almaya alışmıştım , zil çalar ben düğmeye basarım apartman kapısı açılır aşağıdan yukarı çıkan arkadaşımız ismimi haykırır abiiiiii senmisinnn , pakeet vaaar pakeeet , vallaa şanslısın heee bugün çook yoğunuz , çook paket vaar yaa , sen şuraya bi çaktır abii daha gideceğimiz çook yer vaar , bazısıda paketi verip kaçıyo ne imza attırıyo , ne konuşuyo , yaa diyom imza atmadım , gerek yok abii biz atarıız diyorlar ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt