Toshiba Smart Tv 50L7333DG manuel yazılım güncellemisi

A Çevrimdışı

AtakanAydın

Yeni Üye
14 Nis 2019
3
33
Konu başlığındaki televizyonu kullanıyorum. Ancak toshiba teknik desteği yok malumunuz. Yazılım mevcut mu bu ürüne manuel olarak yüklemek istiyorum. Çünkü ne smart menüsüne program yükleniyor nede istediğim programlar var. Yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selam,
forma hoş geldiniz,
menü 4725 yapıp çıkan resmi ve seri no eklermisin.
ayrıca hangi programlardan bahsettiğinizi belirtirseniz sevinirim

A Çevrimdışı

AtakanAydın

Yeni Üye
14 Nis 2019
3
33
Hoşbulduk. Forum çok yararlı öncelikle tebrik ederim. Hızlı yanıt içinde ayrıca teşekkür ederim. Orjinal toshiba olduğu için yüklenememesi üzdü açıkcası. Peki harici bir program yükleme olasılığı var mı? Mesela Iptv uygulamaları vs. Deezer bile çalışmıyor şuan sürüm güncelleyin yazıyor ama gelin görün ki sürüm güncelleme yok sizinde belirttiğiniz gibi.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
A Ado bahsettiği gibi yurtdışı olduğunun farkındayım ama bazı üretimleri türkiyede yapıldığı için veya vestel kartı kullanıldığı için yazılımlar uyuşabiliyordu, sizden bilgileri istememe sebebim uyumlumu görmek içindir.
A Ado daha bilgili olduğu için yardımcı olacaktır.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hoşbulduk. Forum çok yararlı öncelikle tebrik ederim. Hızlı yanıt içinde ayrıca teşekkür ederim. Orjinal toshiba olduğu için yüklenememesi üzdü açıkcası. Peki harici bir program yükleme olasılığı var mı? Mesela Iptv uygulamaları vs. Deezer bile çalışmıyor şuan sürüm güncelleyin yazıyor ama gelin görün ki sürüm güncelleme yok sizinde belirttiğiniz gibi.

Elinizdeki tv ciddi anlamda bir başarı abidesidir. Lakin Global olarak ekonominin çöküş halinde olması ne yazık ki KALİTE olgusundan ödün vermeyen markaların tek tek dökülmesine neden oldu. Şu an yaşadığınız üzücü durum bunun olağan sonucudur.

Bu tarz durumlar için makul olanı bir android box olur diye düşünüyorum. Mutlaka sizin de aklınıza gelmiştir lakin yine de bir gündeme almak istedim :ok

A Çevrimdışı

AtakanAydın

Yeni Üye
14 Nis 2019
3
33
F fikoloji kumanda da menü tuşu yok :bilmiyom A Ado televizyondan her anlamda memnunum ancak smart menüsü beni benden alıyor açıkcası. Dediğiniz ürünler aklıma geldi ama ihtimal varsa diye araştırıyordum. İhtimal yoksa yapacak birşey yok maalesef.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri