Toshiba Regza lcd

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
103
56
Konu hakkında bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlara ;

Halen kullanmakta olduğum tv dir kendileri fakat 1,5 senede bir power boardı değiştiriyorum da acaba elimde sıfır vaziyetinde samsung lcd den çıkma takım(anakart ,power board ve tcon kart var) bu malzemeler kullanılarak tv yi full hd çevirebilirmiyiz yorumlar tavsiyeler yada neler yapılabilir..yada yapılabilinirmi hiç elleme öyle dursunmu?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,836
Yani o işler tak çalıştır düzeyinde çok düşük ihtimalle oluyor.
Çünkü çalıştırmak için bir ton kriter var.

Hiç ellemeyin öyle kalsın.
Tamamen bozulduğu an atarsınız geri dönüşüme.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,196
65
Hiç elleme öyle dursun ,rahmetli kayın biraderimin tv den biliyorum,aynısı onda da var, şimdi yenge kullanıyor ,ama güç kaynağının neden arıza yaptığına bakmak lazım aslında :ok

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
103
56
Hiç elleme öyle dursun ,rahmetli kayın biraderimin tv den biliyorum,aynısı onda da var, şimdi yenge kullanıyor ,ama güç kaynağının neden arıza yaptığına bakmak lazım aslında :ok
Abi doğru söylüyor da tv nerden baksan 15 yaşını devirdi 3.power boardı değiştirme zamanının geldiğini söylüyor artık anlıyorsun durumundan📺 eee bende de senin gibi forumdaki diğer arkadaşlar kadar tamir bilgisi yok merakla beraber yüzeysel ilerliyorum diyelim ne yapalım gittiği yere kadar gitsin ihtiyarladı da zaten:affet....

Geri
Üst Alt