Toshiba LG Samsung Philips Hangisini Seçersiniz

Aynı Fiyatta Hangisini Seçip, Tavsiye Edersiniz?

• toshiba 50'' uhd

• samsung 43'' uhd

• philips 43'' uhd

• LG 43'' uhd

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
IMG_20201110_165830.jpg

Aynı fiyat ortalamasına sahip 4k smart tvler arasında 50'' toshiba mı yoksa 43'' farklı bir marka mı seçerdiniz
F fikoloji albanez albanez A Adem Helvacı hosbulduk hosbulduk teraspy teraspy

Son düzenleme:
mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
LG UN7400 olsaydı kesinlikle oyumu ona basardım.Ama o olmadığı için Philips PUS7505'e bastım.
Bu arada 2019 model 43 PUS6504'ü de yabana atmayın o da iyi bir IPS Tv.

Saphi işletim sistemli Philips Tv'lerde Spotify, Tidal ve HBO GO ve Chromecast yoktur.Disney Plus'ta büyük ihtimalle gelmeyebilir.

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
LG UN7400 olsaydı kesinlikle oyumu ona basardım.Ama o olmadığı için Philips PUS7505'e bastım.
Bu arada 2019 model 43 PUS6504'ü de yabana atmayın o da iyi bir IPS Tv.

Saphi işletim sistemli Philips Tv'lerde Spotify, Tidal ve HBO GO ve Chromecast yoktur.Disney Plus'ta büyük ihtimalle gelmeyebilir.
Fiyat bandını 3800 alıyorum hocam fiyat performans öncelik hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

tavsiyeniz içinde çok teşekkür ederim

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Fiyat bandını 3800 alıyorum hocam fiyat performans öncelik hocam
Valla ben de 43 ips alacaktım araya bir sürü şey girdi yoksa pus 7505'i kapacaktım.Daha sonra ona chromecast with google alıp takmayı düşünüyordum.
Ayrıca Arçelik mağazasında PUS6504'ü gördüm o da hoşuma gitti,yan açı ve parlaklık ve kontrastını beğendim.Bir de bunlara LGUN7400'ü ekledim çünkü IPS olmasına rağmen Philips VA-43PUS7805'den çok daha iyi parlaklık ve kontrasta sahipti üstelik IPS olmasına rağmen.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Toshiba dedim ,neden? çünkü vestel üretimi ,destek süper ,hem buradan ,hem firmadan hem servisten,panel kırıldığında seçenek sunuyor vestel,diğerleri "kullanıcı hatası" deyip konuyu kapatıyorlar ,tv çöp oluyor :)
Ben de kızıyorum vestele ama yine de gereğini yapıyor mutlaka,neyse vestel reklamı gibi oldu ,bu arada belki hesabıma parayı yatırırlar :haha1

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Toshiba dedim ,neden? çünkü vestel üretimi ,destek süper ,hem buradan ,hem firmadan hem servisten,panel kırıldığında seçenek sunuyor vestel,diğerleri "kullanıcı hatası" deyip konuyu kapatıyorlar ,tv çöp oluyor :)
Ben de kızıyorum vestele ama yine de gereğini yapıyor mutlaka,neyse vestel reklamı gibi oldu ,bu arada belki hesabıma parayı yatırırlar :haha1
vestel : donanım olarak yetnekli, yazılım olarak o yeteneği karşılayamayan, yeteneksiz ürünler üretiyor.
50 '' 4k tv yapıyor
4 hdmı Bluetooth 2000 mhz Hdr Dolbyvision onkyo hoparlör falan dersin Lg ye alternatif .
birde bakıyorsun kocaman tv Chot panel titremeden hareketli sahne izlemek mümkün değil.
vestelin başına VİZYON SAHİBİ yetenekli insanlar gelmeli. bu marka dünyaya kafa tutar.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
vestel : donanım olarak yetnekli, yazılım olarak o yeteneği karşılayamayan, yeteneksiz ürünler üretiyor.
50 '' 4k tv yapıyor
4 hdmı Bluetooth 2000 mhz Hdr Dolbyvision onkyo hoparlör falan dersin Lg ye alternatif .
birde bakıyorsun kocaman tv Chot panel titremeden hareketli sahne izlemek mümkün değil.
vestelin başına VİZYON SAHİBİ yetenekli insanlar gelmeli. bu marka dünyaya kafa tutar.
Bak buna aynen katılıyorum :ok
Hatta daha ileri gideyim ,vestel çalışanları müdüründen tut temizlikçiye kadar kaçında vestel tv var merak ediyorum .Benim arkadadaşımın oğlu vestelde,baktım telefonu samsung,"xxxx oğlum, neden vestel tel kullanmıyorsun" dediğimde ,"alattin amca alınmaz onlar" dedi iyimi :)
Yani kendi ürettikleri tvleride kullanmıyorlardır büyük ihtimalle ,kullansalar yazılım hatalarını görürlerdi ,kanal değiştiriyorsun tv reset atıyor mesela...
Ama ben yine de vestel derdim :)

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bak buna aynen katılıyorum :ok
Hatta daha ileri gideyim ,vestel çalışanları müdüründen tut temizlikçiye kadar kaçında vestel tv var merak ediyorum .Benim arkadadaşımın oğlu vestelde,baktım telefonu samsung,"xxxx oğlum, neden vestel tel kullanmıyorsun" dediğimde ,"alattin amca alınmaz onlar" dedi iyimi :)
Yani kendi ürettikleri tvleride kullanmıyorlardır büyük ihtimalle ,kullansalar yazılım hatalarını görürlerdi ,kanal değiştiriyorsun tv reset atıyor mesela...
Ama ben yine de vestel derdim :)
Ülke yönetimi de aynı abi... Yönettikleri ülke şartlarında yaşamıyorlar... :cigara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri