Toshiba Android tv apk yükleyememe

D Çevrimdışı

DenizÇağan

Yeni Üye
23 Mar 2022
8
25
A101 den Toshiba 55ua2063 android tv aldım. taşınabilir belleğe vestelojinin anlattığı gibi verdiği linkten apk indirip tv ye bağladım. üç farklı dosya yöneticisi ile denememe rağmen paket ayrıştırılmasında sorun oluştu hatası alıyorum. bu tv android ise neden program örneğin chrome apk bile yükleyemiyorum. nasıl bir yol izlemeliyim. tv nin barkodunu bırakıyorum

8611bb12c96e55e3e.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Gerekli ayarlamaları yaptıysanız farklı bir yerden APK indirmeyi deneyin.
Olmadı farklı USB bellek veya dosya sistemi. (NTFS yerine FAT32 gibi.)
Bende Android TV olmadığı için net bir şey söyleyemiyorum.
Ya da yüklemeye çalıştığınız APK Android TV desteklemediği için kurulumu kesiyor olabilir.
Bunların hepsi bir tahmin sadece. Farklı uygulama indirin APK olarak onu deneyin.
Chrome yerine Opera ya da Midori indirmek gibi.
Ya da VLC player indirin APK olarak yüklemeyi deneyin.

D Çevrimdışı

DenizÇağan

Yeni Üye
23 Mar 2022
8
25
Gerekli ayarlamaları yaptıysanız farklı bir yerden APK indirmeyi deneyin.
Olmadı farklı USB bellek veya dosya sistemi. (NTFS yerine FAT32 gibi.)
Bende Android TV olmadığı için net bir şey söyleyemiyorum.
Ya da yüklemeye çalıştığınız APK Android TV desteklemediği için kurulumu kesiyor olabilir.
Bunların hepsi bir tahmin sadece. Farklı uygulama indirin APK olarak onu deneyin.
Chrome yerine Opera ya da Midori indirmek gibi.
Ya da VLC player indirin APK olarak yüklemeyi deneyin.
fat32 formatladım. apk sitesi var mı tavsiye edebileceğiniz apkpure olmadı. ilginize teşekkür ederim.

U Çevrimdışı

UgurQA 

Aktif Üye
24 Eyl 2020
58
Selamlar, indirdiğiniz uygulamaların "arm v7a" mimarisi için yayımlanan apk versiyonlarını indirmeniz gerekiyor, bunun haricinde olan sürümler ya yeşil android logosu göstererek apk ayrıştırılma hatası verir ya da apk yuklenemedi hatası verir.

D Çevrimdışı

DenizÇağan

Yeni Üye
23 Mar 2022
8
25
İndirdiğiniz apk larda sorun var. Ayni tv yi bende kullanıyorum yükleyemedigim program olmadı. Genelde apkmirror sitesini kullanırım orayi deneyebilirsiniz
farklı usb ile deneyeceğim bugün. apkmirrordan yükleyeceğim sonucu yazarım

Selamlar, indirdiğiniz uygulamaların "arm v7a" mimarisi için yayımlanan apk versiyonlarını indirmeniz gerekiyor, bunun haricinde olan sürümler ya yeşil android logosu göstererek apk ayrıştırılma hatası verir ya da apk yuklenemedi hatası verir.
teşekkürler bunu da deneyeyim olur umarım

D Çevrimdışı

DenizÇağan

Yeni Üye
23 Mar 2022
8
25

sorun çözüldü. dediğiniz gibi apkmirror sitesinden "arm v7a" olarak arattığım Google Chrome: Fast & Secure 74.0.3729.112 (arm-v7a) (Android 4.4+) yüklendi. diğer programları da "arm v7a" olarak yükleyeceğim.. ilginize çok teşekkürler. iyi forumlar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri