Toshiba 65ul3063dt ses sorun

B Çevrimdışı

Baylethe

Yeni Üye
28 Kas 2020
12
39
Merhalar, bu televizyonu ilk aldığımda panel kırık olarak geldi, hepsiburada ikiletmeden para iadesi yaptı. Muhtemelen sorun Horoz Lojistikteydi. Tekrardan sipariş verdim ve sayenizde panel hakkında bilgi edindim. Ancak şöyle bir sorunum var: netflix ya da prime video da izlesiğim videolarda görüntü geliyor ancak ses videoyu ileri aldığımda, geri sardığımda ya da durdurduğumda gidiyor ve gelmiyor. Ciddi bir ses sorunum var, bir çözümü var mıdır acaba?

B Çevrimdışı

Baylethe

Yeni Üye
28 Kas 2020
12
39
Şuan ilgin bir şekilde bu sorun ortadan kalktı. Ama daha sonra tekrar wsermş bilmiyorum

IMG_20201231_125151.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Şuan ilgin bir şekilde bu sorun ortadan kalktı. Ama daha sonra tekrar wsermş bilmiyorum

IMG_20201231_125151.jpg
Güncel surumdesin , servis menüde sorun da göremedim. Acaba internet kaynaklı olabilir mi ? Çünkü özellikle akşam saatleri bende de bazen oluyor. Ama ses sonra geliyodu. En kotu ilk kurulum deneyebilir siniz

B Çevrimdışı

Baylethe

Yeni Üye
28 Kas 2020
12
39
İnternet kaynaklı olduğunu sanmıyorum, sonrasında da ses gelmiyor. İleri alıyorum kafasına göre geliyor ya da gelmiyor. Bugün iyi ama hiç sorun yapmadı.

B Çevrimdışı

Baylethe

Yeni Üye
28 Kas 2020
12
39
Bu televizyonu alacak arkadaşlara az da olsa bilgi vereyim.

Bahsettiğim ses problemi gitti. Smart TV iyi işliyordu ancak nadire olsa, İnternet yok hatası veriyor. Prime video açarken netflix açmıyor mesela. Sonra düzeliyor. Anten bağlantım olmadığı için kanallara bakma şansım olmadı. Telefon ile cihaza bağlanma kolay ve sorunsuz oluyor. Çok fazla video ileri al, geri al yapınca arada donmalar yapabiliyor. Seyir zevki gerçekten güzel. Sesi gayet yeterli. Kumandası biraz can sıkıcı, Tarayıcı dan bir şeyler açmak zor oluyor; ancak netflix, Prime video, YouTube gibi uygulamaların kısa yol tuşları var. Kablosuz klavye ve mause ile deneyeceğim.

B Çevrimdışı

Baylethe

Yeni Üye
28 Kas 2020
12
39
Şuan da "Menü" tuşuna bastığımda menü gelmiyor. Ekrana resimdeki gibi ekran geliyor. TV ekranına geldiğimde de aynı ekran geliyor

IMG_20210102_220026.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

TV'yi açıp kapayınca değil ama fişini çıkarıp takınca düzeldi. Sizce bu TV yi geri yollamayı mıyım? İleride başıma iş açar mı? 3 yıl garantisi var bildiğim kadarıyla

B Çevrimdışı

Baylethe

Yeni Üye
28 Kas 2020
12
39
Sorunum yeni güncelleme ile çözüldü. Daha öncesinde servis gelmişti ve ürün değişimi talep etmiştik. Bugün yeni cihaz gelmiş. Çok şaşırdım, çok ilgili çıktılar. Sadece bu teknik destek bile yeterli benim için.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Tam da Toshiba 65UA3A63DT modeline baktığımda konuyu gördüm. İlgili davranıp çözmelerine sevindim.
Hangi şehirde yaşıyorsunuz (servis ilgilisi olduğu için merak ettim). Birde problem güncelleme ile çözüldü demişsiniz ama yeni cihaz gelmiş.
Cihaz mı arızalıymış yani? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

B Çevrimdışı

Baylethe

Yeni Üye
28 Kas 2020
12
39
Cihazda arıza yokmuş, servis değişim talebi verdikten sonra güncelleme geldi. Antalya'da yaşıyorum. Benim deki Samsung VA panel, görüntüden çok memnunum. Sadece işlemci hızı biraz düşük sanırsam ama takılma fln olmuyor. Uygulamalar arası geçiş de hissediyorsun. Çok da değil, rahatsız edecek düzeyde değil. Tavsiyem a101 de piranha marka air kumandalar var, klavyeli ve touchped ki, 50 tl ye 1 adette bu kumandalardan alın. Bence harika bir icat. Televizyondan İnternet kullanımını çok rahatlatıyor. Kesinlikle tavsiye ederim, tam bir fiyat performans ürünü

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Cihazda arıza yokmuş, servis değişim talebi verdikten sonra güncelleme geldi. Antalya'da yaşıyorum. Benim deki Samsung VA panel, görüntüden çok memnunum. Sadece işlemci hızı biraz düşük sanırsam ama takılma fln olmuyor. Uygulamalar arası geçiş de hissediyorsun. Çok da değil, rahatsız edecek düzeyde değil. Tavsiyem a101 de piranha marka air kumandalar var, klavyeli ve touchped ki, 50 tl ye 1 adette bu kumandalardan alın. Bence harika bir icat. Televizyondan İnternet kullanımını çok rahatlatıyor. Kesinlikle tavsiye ederim, tam bir fiyat performans ürünü
Touchped sorunsuz çalışıyor mu ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet sorunsuz çalışıyor, kesinlikle tavsiye ederim. Touchped Google de çalışıyor. Netflix gibi uygulamada yok. Netflix te yön tuşları ya da klavye işliyor ama sanırım uygulamanın mause özelliği yok
Zaten Vestel smartta browser üzerinde ise yarıyor. Uyum konusunda bir çok model sıkıntı yaşıyor ya merak edip sordum. Gerekirse bunun için konu açıp resimleri de paylaşirmisiniz. Faydalı bir konu olur ?

B Çevrimdışı

Baylethe

Yeni Üye
28 Kas 2020
12
39
Zaten Vestel smartta browser üzerinde ise yarıyor. Uyum konusunda bir çok model sıkıntı yaşıyor ya merak edip sordum. Gerekirse bunun için konu açıp resimleri de paylaşirmisiniz. Faydalı bir konu olur ?
Tabi yaparım ama 1 ayımı bulur. Malum öğretmenim sömestre aile ziyareti. Ancak döndüğümde Bi konu açıp paylaşırım. Cihaz bu, banggood da ya da alibaba da kaliteleri var rii i4 modeli çok iyi ancak ülkemizde Bi kaç satıcı var fiyatları 250 üzerinde. Fırsatçılık yapıyorlar. Ondan a101 deki bu ürünü tavsiye ederin

IMG-20210117-WA0007.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt