Toshiba 58UA2063dt 58" Android Tv ü.yılı 2021 A101

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Toshiba 58UA2063DT Ultra HD Android Smart Led TV 4999 TL. 11 mart 2021 de A101de satışa sunulacak.
bu tv hakkında özellikle panel yapısına dayır üstadımız A Adem Helvacı dan bizleri bilgilendirmesini rica ederiz
mümkünse bu yeni yıl üretimi diye lanse edilen bu panel yapısında ne gibi girdi çıktı yapılmış öğrenmek iyi
olurdu sevgili hocamızın ağzından... kısa da olsa bir video derlemesi harika olurdu... :)

2021-03-10_01-20-23.png

( yetkili arkadaşlarımın hoş görüsüne sığınarak ) yeni yıl modeli olduğu ve A101 satışı bir Toshiba TV olması hasebe ti ile
eski konuların üzerinden devam ettirmek istemedim çünkü birbirine karışan aynı link altındaki değişik modeller olunca üyelere de sıkıntı, inancı ile yeni başlık açtım

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
ilk mesajı da ben yazmış olayım panel yapısı ( IPS ) ise 11 marta sıraya girecem almak için ( AUO ) da olabilir.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Unutmayın, vestelde isim değişir, başka bişey olmaz.
Benzer özelliklerde, zaten Vestel 58" panda ve chot panel mevcuttur.onlarda Va yapıda...

F Çevrimdışı

Furkan Özcan

Yeni Üye
31 Eki 2021
4
23
Merhabalar , bende bu modelin 50" versiyonunu aldım . Bugün telefondaki bir ip TV uygulamasından maç yansıtmak istedim ilk fotoğraftaki yansıtma logosu çıktı ve öyle kaldı ama telefonda sanki normal yansıtılmış gibi tepki verdi . Daha sonra Google'dan dizi yansıttığımda ikinci fotoğraftaki Chrome logosu çıktı ve öyle kaldı . Normalde YouTube da herhangi bir sorun olmadan yansıtma yapılabiliyor . Başka bu sorunu yaşıyan oldu mu ? Çözen olduysa nasıl çözülür , yardım edebilir misiniz ?

IMG_20211031_190629.jpg
IMG_20211031_190503.jpg

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
Merhabalar , bende bu modelin 50" versiyonunu aldım . Bugün telefondaki bir ip TV uygulamasından maç yansıtmak istedim ilk fotoğraftaki yansıtma logosu çıktı ve öyle kaldı ama telefonda sanki normal yansıtılmış gibi tepki verdi . Daha sonra Google'dan dizi yansıttığımda ikinci fotoğraftaki Chrome logosu çıktı ve öyle kaldı . Normalde YouTube da herhangi bir sorun olmadan yansıtma yapılabiliyor . Başka bu sorunu yaşıyan oldu mu ? Çözen olduysa nasıl çözülür , yardım edebilir misiniz ?

IMG_20211031_190629.jpg
IMG_20211031_190503.jpg
İp tv için marketteki tivimate premium alın. Telegram da alım grupları var. Yansıtma falan neden uğraşıyorsunuz. Dizi yansıtmak için telefona Web video caster uygulamasını indirin oradan yansıtın.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

IMG_20211031_190629.jpg
IMG_20211031_190503.jpg
Yansıtmada uygulamaya bağlı lisans sebepleri ile bu şekilde yapabiliyor. Android markette bir sürü iptv programı var kurabilirsiniz.

F Çevrimdışı

Furkan Özcan

Yeni Üye
31 Eki 2021
4
23
İp tv için marketteki tivimate premium alın. Telegram da alım grupları var. Yansıtma falan neden uğraşıyorsunuz. Dizi yansıtmak için telefona Web video caster uygulamasını indirin oradan yansıtın.
Çok teşekkürler zaman ayırıp yanıtladığınız için . Telegram gurbuna nasıl girebilirim acaba , gizli mi yoksa herkese açık mi ?
Yansıtmada uygulamaya bağlı lisans sebepleri ile bu şekilde yapabiliyor. Android markette bir sürü iptv programı var kurabilirsiniz.
Çok teşekkürler cevapladığınız için acba bu lisans sorunu Chrome'da da mi var ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Çok teşekkürler cevapladığınız için acba bu lisans sorunu Chrome'da da mi var ?
Chorme kastınız nedir? Arama motoru mu yoksa Google home yansıtması mi?
Benim belirttiğim nokta ekran yansıtma yapıldığında o uygulama örnek ssiptv yi telefondan TV ye yansıtıyor iseniz göstermeyebilir ses gelir görüntü olmaz yada görüntü olur ses olmaz gibi.
Bulutv bu şekilde.

F Çevrimdışı

Furkan Özcan

Yeni Üye
31 Eki 2021
4
23
Chorme kastınız nedir? Arama motoru mu yoksa Google home yansıtması mi?
Benim belirttiğim nokta ekran yansıtma yapıldığında o uygulama örnek ssiptv yi telefondan TV ye yansıtıyor iseniz göstermeyebilir ses gelir görüntü olmaz yada görüntü olur ses olmaz gibi.
Bulutv bu şekilde.
Direk internet sitelerinden yansıtmayı kastettim . Dediğim gibi bir film açmıştım ekrana yansıtmak istedim , sitede yayınlama tuşuna bastım fotoğraftaki gibi oldu .Ne ses geliyordu nede görüntü , acaba herhangi bir özelliğinin çalışmamasi durumu olabilir mi ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Direk internet sitelerinden yansıtmayı kastettim . Dediğim gibi bir film açmıştım ekrana yansıtmak istedim , sitede yayınlama tuşuna bastım fotoğraftaki gibi oldu .Ne ses geliyordu nede görüntü , acaba herhangi bir özelliğinin çalışmamasi durumu olabilir mi ?
Siz neyi nasıl yaptığınızı gösteren bir resim fln atarsanız daha anlaşılabilir olur pek anlayamadım

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Direk ekran yansıtma kullanın miracast anycast vs Android uyumlu bir program olsun yeterli yetmeyen bellek bu probleme sebep olabilir ki Vestel grubu bellek konusunda ciddi anlamda cimri

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt