Toshiba 55UL3B63DT

E Çevrimdışı

ell35

Yeni Üye
11 Ara 2020
4
30
Merhabalar,

Toshiba 55UL3B63DT 4199 tl,​

Toshiba 58UA3A63 4699 tl​

Bu iki model arasında kaldım açıkçası. Toshiba kullanıcısı olarak var mı öneriniz ?

M Çevrimdışı

mustafay

Yeni Üye
16 Ara 2021
3
33
Merhaba, ben de bu üründen almak istiyorum fakat en uygun CarrefourSA'da mevcut, internetten sipariş etsem herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım ve daha önemlisi herhangi bir sorun çıkarsa(gölgelenme, ölü piksel vs.) problemi mi Carrefour ya da Vestel ile halledebilir miyim? Teşekkürler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba, ben de bu üründen almak istiyorum fakat en uygun CarrefourSA'da mevcut, internetten sipariş etsem herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım ve daha önemlisi herhangi bir sorun çıkarsa(gölgelenme, ölü piksel vs.) problemi mi Carrefour ya da Vestel ile halledebilir miyim? Teşekkürler
Ürün kargo tarafından gelirse hasar varsa kabul etme ufak tefek ezik varsa kargo hasar tespit tuttur.
Servis getirirse zaten bütün işlem servis halleder.
Herhangi bir durumda Vestel değişimse değişim iade ise iade şeklinde işlem sağlar müşteri hizmetleri sağlamdır.

M Çevrimdışı

mustafay

Yeni Üye
16 Ara 2021
3
33
Ürün kargo tarafından gelirse hasar varsa kabul etme ufak tefek ezik varsa kargo hasar tespit tuttur.
Servis getirirse zaten bütün işlem servis halleder.
Herhangi bir durumda Vestel değişimse değişim iade ise iade şeklinde işlem sağlar müşteri hizmetleri sağlamdır.
Anladım hocam çok teşekkürler fakat stokta olan ürün almaya kalkınca stokta yok dedi alamadık yine

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt