TOSHİBA 55UA2063DT

R Çevrimdışı

radko

Yeni Üye
7 Şub 2022
45
32
Bu tv hakkında bilgisi olan veya kullanan var mı,10 Şubata'da a101 geliyormuş satın almayı düşünüyorum ?
Tavsiye eder misiniz?

6A2E9D12-A689-4D8B-B53F-71227C98F014.jpg

U Çevrimdışı

UgurQA 

Aktif Üye
24 Eyl 2020
58
Merhabalar,

Ben yaklaşık iki yıldır bu modelin 58" panel olanını kullanıyorum, son guncelleme itibariyle performans sorunları yaşıyorum, size tavsiyem android tv alacaksanız Vestel ve onun alt markalarını tercih etmeyin.
Standart android olmayan bir smart tv alıp aradaki fark ile Mi Box S 4K gibi bir android kutu tercih edin derim, çünkü bahsi geçen TVde sadece 5GB dahili hafıza ve 1.5gb RAM bulunmakta, harici bir SSD disk ile depolama takviyesi yapmadan ortalama bir verimde kullanmanız pek mümkün değil (standart usb bellekler TV'yi daha da yavaşlatıyor), uzun vadede sorun olmaya başlayacaktır, en basitinden gelen guncellemeler için bile yüklediğiniz uygulamaları silmeniz gerekiyor.
YouTube da "toshiba 58ua2063dt" diye aratırsanız Adem ustanın da dahil bir çok inceleme çıkacaktır.

Saygılar.

R Çevrimdışı

radko

Yeni Üye
7 Şub 2022
45
32
Merhabalar,

Ben yaklaşık iki yıldır bu modelin 58" panel olanını kullanıyorum, son guncelleme itibariyle performans sorunları yaşıyorum, size tavsiyem android tv alacaksanız Vestel ve onun alt markalarını tercih etmeyin.
Standart android olmayan bir smart tv alıp aradaki fark ile Mi Box S 4K gibi bir android kutu tercih edin derim, çünkü bahsi geçen TVde sadece 5GB dahili hafıza ve 1.5gb RAM bulunmakta, harici bir SSD disk ile depolama takviyesi yapmadan ortalama bir verimde kullanmanız pek mümkün değil (standart usb bellekler TV'yi daha da yavaşlatıyor), uzun vadede sorun olmaya başlayacaktır, en basitinden gelen guncellemeler için bile yüklediğiniz uygulamaları silmeniz gerekiyor.
YouTube da "toshiba 58ua2063dt" diye aratırsanız Adem ustanın da dahil bir çok inceleme çıkacaktır.

Saygılar.
Teşekkür ederim cevebınız için,hemen bakıcam incelemesine.
Standart androidsiz bi 4k tv var mıdır?
Birde bu tvnin paneli Va mıdır?

U Çevrimdışı

UgurQA 

Aktif Üye
24 Eyl 2020
58
Ayni TV'nin androidsiz versiyonu da vardi, fakat stoklar tukenmis sanirim. Tavsiye konusundan yardim alabilirsiniz. Hangi panel oldugu simdilik muamma hicbir bilgi yok, satin alinip bakilmasi gerek. Lakin Vestel o modellerde SAMSUNG VA , PANDA, AUO, HKC VA ya da CHOT VA panel kullanmis, benim kullandigim modelde panda panel mevcut.

A Çevrimdışı

adamgibiadam

Yeni Üye
14 Ara 2020
27
44
Merhabalar,
Bu ürünün örneğin HKC Panel olanı benim kullanıcı profilime daha uygun.A101 magazasına gittiğimizde hangi panelli ürünü alacağımızı önceden öğrenme şansımız var mı?Örneğin kutusunun üstündeki herhangi bir kod veya barkod ile???

O Çevrimdışı

osmansarihan

Yeni Üye
6 Kas 2022
7
41
Merhabalar,
Bu ürünün örneğin HKC Panel olanı benim kullanıcı profilime daha uygun.A101 magazasına gittiğimizde hangi panelli ürünü alacağımızı önceden öğrenme şansımız var mı?Örneğin kutusunun üstündeki herhangi bir kod veya barkod Yan acı görünt kaymı oluyor benim TV de ya panda va ya da HKC çok merak

Yan acı görüntü kaymı oluyor benim TV de panda va ya da HKC çok merak ediyorum hangisi olduğunu seri numarası paylaştım inşlah cevap yazarlar

Geri
Üst Alt