Toshiba 49U7763DAT Kullanıcı incelemesi (Amazon 2.300₺)

L Çevrimdışı

labkamil

Yeni Üye
10 Eki 2018
34
40
Üstadım paylaştığın güncellemeyi yükledim ama yenisi var mıdır?
Hatta aşağıdaki linkteki "17MB120" olanlar uyumlu mudur?
https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...b120-mb130-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/

Böyle bir televizyonda spotify olmaması beni çok üzüyor. Spotify yüklü güncelleme gelmesini umutla bekliyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bugün öğrenmiştim bu forumu ve biraz araştırdım şimdi. Cevabımı da aldım. Core yazılımları paylaşırken "bu marka ile uyumlu değil" şeklinde yazıyormuş paylaşan arkadaşlar. Toshiba uyumlu değil yazmadığı sürece indirip yükleyebileceğimi varsayıyorum artık. Bir şey olursa da sizin burda paylaştığınızı kurtarma amaçlı kullanırım.

Umarım spotify da gelir bir gün :)
Sürüm güncelleme yapıtınız mı? Son durum nedir acaba

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Bende 1 haftadır Netflix deniyorum. Ses bir kaç dakika kısık birkaç dakika yüksek kendiliğinden değişiyor. Başka sorun yaşamadım. F fikoloji üstadın verdiği güncellemeyi yapmadım henüz.

C Çevrimdışı

ck542 

Yeni Üye
3 Eyl 2018
27
38
Üstadım yazılarınızı takip ediyorum. Siz bu T.V yi incelemiştiniz zaten. Hdr yok benim için tek eksisi bu. Wcg var demişler yukarıda. Playstation ve netflix kullanıyorum çoğunlukla. Ps4 e hdr desteği geldi, netflixte de HD, 4K yayınların yanında HDR ibareli filmler de geldi. Wcg, hdr nin yerini tutar mı?

İade etme hakkım hala var. 200-300 fazla verip hdr li birşey bakmama sizce gerek var mı?
kesinlikle hdr destekli TV al.filmlerde ve oyunlarda bariz fark oluyor.

L Çevrimdışı

labkamil

Yeni Üye
10 Eki 2018
34
40
Bu cihaz için güncelleme nasıl yaparız.
Yapılan güncelleme de digitürk play.
Blutv gibi uygulamalar geliyor mu ?

L Çevrimdışı

labkamil

Yeni Üye
10 Eki 2018
34
40
bu core yazılımını deneyin.
yükleme anlatım. https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/#post-59621

BCCC5ACF-5698-4E55-87D5-FFB274A555E3.jpg

Bu cihaz için kullanabileceğim güncelleme arıyorum. Cihazın içinde olmayan beinconnect , blutv gibi uygulamaları kullanabilmek için. Yardım ederseniz sevinirim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
BCCC5ACF-5698-4E55-87D5-FFB274A555E3.jpg

Bu cihaz için kullanabileceğim güncelleme arıyorum. Cihazın içinde olmayan beinconnect , blutv gibi uygulamaları kullanabilmek için. Yardım ederseniz sevinirim.
selam
en güncel sürüm : 2.45.10.0 dır
ama uygulamalar yazılımla gelmez, modlama ile gelir, modlama için şu forumu kontrol ediniz : https://tavsiyeforumu.com/konu/ilk-...-nexon-seg-telefunken-tv-yazilim-modlama.898/

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Uzun kullanım deneyimlerimi eklemeyi unutuyorum. Akla gelmişken yazayım.

USB den film izlerken hemen hemen 5 dakikada bir ses artıyor kısıyorum sonra oda kısıtlıyor tekrar ses arttırıyorum.

YouTube uzun video izlerken 1 saat sonra donuyor ve yükleniyor şeklinde kalıyor çıkıp tekrar kaldığım yerden devam etmek zorunda kalıyorum. Sanırım bellek doluyor.

TV yayınına göre zar zor yaptığım renk ayarları YouTube ve USB filmlerde hiç bir işe yaramıyor çok kötü, bunlara göre ayar yapınca TV renk ayarları bozulur diye ellemiyorum.

Opera tarayıcı tam bir facia. Vestelin uygulamasını indirip telefondan klavyeyi ve imleçi kullanmak bir derece kolaylaştırıyor ama sayfalar ve videolar çoğunda açılmıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri