TOSHIBA 49l2863dat MB211 Kapanma sorunu

D Çevrimdışı

dejavuu41

Yeni Üye
1 Kas 2019
4
28
Herkese iyi günler a101den aldığım Mb211 chipsetli televizyonum açılırken standby ışığı yanıp sönüp 3-4 kere kapanıp tekrar açılıyor. Açıldıktan sonra da youtubea falan girdiğimde bi kaça kere daha kapanıyor sonrasında sorunsuz çalışıyor. Full yazılım yüklemeye çalıştığımda hem fişi ok tuşuna basıp taktığımda hem de ok tuşuna basılı tutarak açsam da yazılım yğklemeye geçmiyor. Çekirdek yazılımı yüklemeye çalıştığımda da yazılım yüklemeye hazırlanıyor diyip saatlerce %0da duruyor.
İyi derecede pc bilgim var. Bu televizyona sorunsuz çalışması için ne yapmam lazım ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
menü 4725 yapıp çıkan resmi ekleyiniz.
menü 4725 tapıp diagnostic içindeki factory reset deneyip tekrar yazılım deneyiniz.
hangi yazılımı yüklemeye çalışıyorsunuz ekleyiniz ?

D Çevrimdışı

dejavuu41

Yeni Üye
1 Kas 2019
4
28
Sitede bulunan konudaki 17MB211-17MB211S Toshiba V1.31.7.0 yazılımı yüklemeye çalışıyorum olmuyor. Defalarca factory reset attım. Hem ayarlardan hem de diagnosticten
IMG_20191210_182047.jpg

D Çevrimdışı

dejavuu41

Yeni Üye
1 Kas 2019
4
28
farklı usb bellek deneyin sandisk 2,0
Denedim yine yüklemiyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20191210_215156.jpg

Sandisk ve hilevel usb belleklerle denedim bu ekranda kalıyor saatlerce hiç başlamıyor. Ok tuşuna basılı tutarak fişi takıyorum bişey olmuyor. Ok tuşuna basılı tutarak açıyorum yine bişey olmuyor. Ayarlardan bakıyorum usbyi görüyor. Usb fat32 formatlı defalarca farklı ayırma boyutlarında biçimlendirdim. Update dosyası klasörsüz .bin biçiminde.
Amacım da zaten güncellemek değil. Sadece şu kapanıp açılma sorunun gitmesi için güncelleme yapmak istiyorum fakat gördüğünüz gibi olmuyor. Bu tvyi nasıl düzeltebilirim yoksa parçalayacağım

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Denedim yine yüklemiyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20191210_215156.jpg

Sandisk ve hilevel usb belleklerle denedim bu ekranda kalıyor saatlerce hiç başlamıyor. Ok tuşuna basılı tutarak fişi takıyorum bişey olmuyor. Ok tuşuna basılı tutarak açıyorum yine bişey olmuyor. Ayarlardan bakıyorum usbyi görüyor. Usb fat32 formatlı defalarca farklı ayırma boyutlarında biçimlendirdim. Update dosyası klasörsüz .bin biçiminde.
Amacım da zaten güncellemek değil. Sadece şu kapanıp açılma sorunun gitmesi için güncelleme yapmak istiyorum fakat gördüğünüz gibi olmuyor. Bu tvyi nasıl düzeltebilirim yoksa parçalayacağım
servisten destek alabilirsiniz.

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,273
64
IMG_20191210_182047.jpg

Sorun çözüldümü-çözülmedimi bilemiyorum ama bu tvye porfil modlaması yapıldımı veya herhangi bir modlanmış dosya yüklendimi ,merak ediyorum :alala
Sanki profil dosyası eksik gibi görünüyor,"xml" dosyası değil gibi duruyor.

M Çevrimdışı

mybest

Yeni Üye
24 Nis 2020
18
45
IMG_20191210_182047.jpg

Sorun çözüldümü-çözülmedimi bilemiyorum ama bu tvye porfil modlaması yapıldımı veya herhangi bir modlanmış dosya yüklendimi ,merak ediyorum :alala
Sanki profil dosyası eksik gibi görünüyor,"xml" dosyası değil gibi duruyor.
merhaba ürünle ilgili sorunu çözdünüz mü aynı tv bende aldım henüz kutu açılmadı kurulum yaptırmadım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri