TOSHİBA 43L3763DAT FULL HD SMART LED TV 1699TL A101 E GELİYOR

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
128
ARKADASLAR bu tv 1 şubatta a101 e gelecekmiş.tam emin değilim ama sanırım vestel üretimi.adem bey sanırım bizi bilgilendirir

A101_1_ubat_Akt_el_r_nleri_Elektronik_F_rsatlar_1.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar;

Evet arkadaşlar ürün VESTEL üretimidir
MB110 anakart ve bu üretimlerde LG panel mevcuttur :ok:

İhtiyaç duyanlar için kullanımkılavuzu ekliyorum.

H Çevrimdışı

hackerio

Yeni Üye
28 Ocak 2018
3
Cvp: TOSHİBA 43L3763DAT FULL HD SMART LED TV 1699TL A101 E GELİYOR

Ado' Alıntı:
Selamlar;

S.a hocam bu modeli tavsiye ediyor musun ? toshiba kalitesi varmı yoksa tamamı ile vestel diyebilir miyiz? cvp larsan sevinirim

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

hackerio' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Selamlar;

S.a hocam bu modeli tavsiye ediyor musun ? toshiba kalitesi varmı yoksa tamamı ile vestel diyebilir miyiz? cvp larsan sevinirim

Tam anlamı ile VESTEL dir. Beklentileriniz çok yüksek ise düşünmemenizi tavsiye ederim. :ok:

H Çevrimdışı

hackerio

Yeni Üye
28 Ocak 2018
3

Ado' Alıntı:
hackerio' Alıntı:

Tam anlamı ile VESTEL dir. Beklentileriniz çok yüksek ise düşünmemenizi tavsiye ederim. :ok:

Teşekkürler. samsung 43mu7000 için de bir yorum yaparsanız sevinirim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

hackerio' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Yorumdan fazlası var azizim :)

https://tavsiyeforumu.com/konu-samsung-43mu7000-urun-incelemesi-tv-sokuldu.html

İnceleyiniz, sonra sormak istediğiniz var ise seve seve cevaplarım :ok:

H Çevrimdışı

hackerio

Yeni Üye
28 Ocak 2018
3

Ado' Alıntı:
hackerio' Alıntı:

Teşekkürler güzel bir çalışma olmuş.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

hackerio' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Teşekkürler güzel bir çalışma olmuş.

Rica ederim, Tüm cevapları bulduğunuzu umuyorum. Eksik var ise lütfen yazınız.

Tşk :ok:

R Çevrimdışı

rserhat

Yeni Üye
31 Ocak 2018
2

[/quote]

Selam @Ado hocam ben TOSHİBA REAGZA 82 Ekran bi televizyon kullanıyorum yıllardır. 720p olmasına rağmen görüntüden memnunum şimdi bu Tv nin de TOSHIBA olması ilgimi çekti 109Ekran olmasıda . Ama sizin bu sözünüz aklma takıldıkararsız kaldım . Ayrıca bu Tv de HDR özelligi yokmuş bu ne kadar fark eder. Tavsiyenizi bekliyorum . Hemen yardımcıolursanız gidip ayırtıcam :)
Bide web tarayıcısı ile istedigim siteden film izleyebilirmiyim bu TV de mevcut. :-)

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32

Etiketleme kullanirsaniz daha hizli geri dönüş alabilirsiniz hocam.  Iyi forumlar :)

@Ado

R Çevrimdışı

rserhat

Yeni Üye
31 Ocak 2018
2

clearidas' Alıntı:
Etiketleme kullanirsaniz daha hizli geri dönüş alabilirsiniz hocam.  Iyi forumlar :)

@Ado

Teşekkür ederim. Umarım kullanabilmişimdir

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

rserhat' Alıntı:

Selam @Ado hocam ben TOSHİBA REAGZA 82 Ekran bi televizyon kullanıyorum yıllardır. 720p olmasına rağmen görüntüden memnunum şimdi bu Tv nin de TOSHIBA olması ilgimi çekti 109Ekran olmasıda . Ama sizin bu sözünüz aklma takıldıkararsız kaldım . Ayrıca bu Tv de HDR özelligi yokmuş bu ne kadar fark eder. Tavsiyenizi bekliyorum . Hemen yardımcıolursanız gidip ayırtıcam :)
Bide web tarayıcısı ile istedigim siteden film izleyebilirmiyim bu TV de mevcut. :-)
[/quote]

Sizin tv TOSHİBA, bu tv ise VESTEL azizim arada fark var :))

Ben açık net ifade ettim ki çok yüksek beklentileriniz olmasın. Elbette smart özelliğini kullanabilirsiniz, Film de izlersiniz (Flash player sorununu unutmayınız) ancak eğer imkan var ise mutlaka deneyerek alınız ürünü.

Ben aslında bu ürünlere güveniyorum, ancak sanki güvenmiyormuş gibi yazmamın sebebi sizlerin beklentilerini çok yüksek tutup hayal kırıklığı yaşamamanız içindir. :ok:

B Çevrimdışı

Bertaraf58

Yeni Üye
31 Ocak 2018
5

Ado' Alıntı:
rserhat' Alıntı:

Sizin tv TOSHİBA, bu tv ise VESTEL azizim arada fark var :))

Ben açık net ifade ettim ki çok yüksek beklentileriniz olmasın. Elbette smart özelliğini kullanabilirsiniz, Film de izlersiniz (Flash player sorununu unutmayınız) ancak eğer imkan var ise mutlaka deneyerek alınız ürünü.

Ben aslında bu ürünlere güveniyorum, ancak sanki güvenmiyormuş gibi yazmamın sebebi sizlerin beklentilerini çok yüksek tutup hayal kırıklığı yaşamamanız içindir. :ok:
[/quote]

@Ado hocam,

Bu TV yi alma niyetindeyim, beklentilerim yüksek değil, sıradan uydu kanalllarını izliyeyim,  smart tv den youtube felan kullanabileyim, Bir de SCREEN SHARE olarak geçiyor sanırım, telefonum daki görüntüyü wi-fi üzerinden tv ye yansıtabileyim.

Bu ihtiyaçları mı karşılar mı ?

Teşekkürler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Bertaraf58' Alıntı:
@Ado hocam,

Bu TV yi alma niyetindeyim, beklentilerim yüksek değil, sıradan uydu kanalllarını izliyeyim,  smart tv den youtube felan kullanabileyim, Bir de SCREEN SHARE olarak geçiyor sanırım, telefonum daki görüntüyü wi-fi üzerinden tv ye yansıtabileyim.

Bu ihtiyaçları mı karşılar mı ?

Teşekkürler.

Günaydın;

Wireles Disıplay yani ekran yansıtma özelliğinden bahsediyorsak evet üründe dahili wifi ve widi desteği mevcuttur.

Sizin kullanım koşullarınız için ise ideal tv dir. :ok:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri