TOSHIBA 43L2863DAT 49" için amazon prime uygulaması

D Çevrimdışı

Drsercan

Yeni Üye
6 Eki 2020
2
33
TOSHIBA 43L2863DAT mb211 anakartlı v.1.31.8.0 televizyona sahibim uygulamalar kısmına amazon prime video uygulaması eklemek istiyorum ama app storeda bulunmuyor vestel müşteri hizmetleri de konu ile alakalı herhangi bir yardımda bulunmadı. Benzer modellerde prime video uygulamasını görüyorum acaba benimki içinde bir şekilde uygulamayı yükleme imkanım varmıdır

D Çevrimdışı

Drsercan

Yeni Üye
6 Eki 2020
2
33
Prime Video mb211s lerde var .Sizin anakartiniza bu uygulamayi yukleyemezsiniz .android telefonlardan ekran yansitma ile kullanmaniz mumkun olmasi lazim.
Teşekkür ederim huawei tabletimden mirror share ile wireless display üzernden yansıtıyorum fakat onda da altyazılar ses vs herşey çok güzel bir şekilde yansıyor ama görüntü yok malasef bunu da başka bi forumda benzer şikayet olarak görmüştüm. Bende de öyle oldu

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Teşekkür ederim huawei tabletimden mirror share ile wireless display üzernden yansıtıyorum fakat onda da altyazılar ses vs herşey çok güzel bir şekilde yansıyor ama görüntü yok malasef bunu da başka bi forumda benzer şikayet olarak görmüştüm. Bende de öyle oldu
Huawei tabletlerde ve bazi android telefonlarda kopya korumasi yüzünden goruntu aktarilamadigi paylasilmis amazon forum sitesinde cozum onerisi yapan yok.profil dosyasi almasini biliyorsaniz alip paylasirmisiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt