Toshiba 43L2863DAT 43" 109 Ekran Fhd Smart Led TV F/ P midir?

BöcekBaşı Çevrimdışı

BöcekBaşı

Yeni Üye
31 Ağu 2019
31
35

Vestel üretimi Toshiba'lar için demişti diye hatırlıyorum. Özellikle 43'lük modelde.
49'luk modelde panel seçeneği birden fazla sanırım.

A Adem Helvacı

43'lük Toshiba stoklarda kalmamış bu arada, tekrar satışa çıkar mı bilemem.
43 lük 101 de buldum hocam ama kararsız kaldım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

6 ay aşırı taksit var zorlayacak sanırım böyle bir şey yapsam.
Hayırlısı hocam

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
43 lük 101 de buldum hocam ama kararsız kaldım

Smart konusunda beklentiniz Netflix, YouTube çalışsın yeter ise sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır.
O fiyata satılan Samsung ve LG daha giriş seviyesi olacaktır.
Ki bu 43'lük Toshiba'da MB130 vardı sanırım, Vestel'deki mevcut en yüksek anakartlardan biri diye biliyorum.
Piyasada 4K TV'ler çoğunlukta olduğundan dolayı, daha üst düzey bir model bulmak da epey zor olacaktır.
Görüntüdeki ufak detaylara takılan biri değilseniz bence yeterince tatmin edecektir.
Memnun kalmazsanız satar başka ürün alırsınız. :bilmiyom

BöcekBaşı Çevrimdışı

BöcekBaşı

Yeni Üye
31 Ağu 2019
31
35
Smart konusunda beklentiniz Netflix, YouTube çalışsın yeter ise sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır.
O fiyata satılan Samsung ve LG daha giriş seviyesi olacaktır.
Ki bu 43'lük Toshiba'da MB130 vardı sanırım, Vestel'deki mevcut en yüksek anakartlardan biri diye biliyorum.
Piyasada 4K TV'ler çoğunlukta olduğundan dolayı, daha üst düzey bir model bulmak da epey zor olacaktır.
Görüntüdeki ufak detaylara takılan biri değilseniz bence yeterince tatmin edecektir.
Memnun kalmazsanız satar başka ürün alırsınız. :bilmiyom
Aynen hocam smart netflix youtube vs internete girsin yeter wifi dahili uydu yeter bana ama 4K olayı millet bak diyor vestel4k lı alınır mı o fiyata?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Aynen hocam smart netflix youtube vs internete girsin yeter wifi dahili uydu yeter bana ama 4K olayı millet bak diyor vestel4k lı alınır mı o fiyata?

O fiyata alacağınız 4K uçup kaçmayacak.
TV yayınlarında henüz 4K yaygınlaşmış değil.
İnternette de her içerik 4K değil. Ki olsa bile internet hızınız veya depolama alanınız buna elvermesi gerekecek.
Henüz 4K için erken gibi geliyor bana.

BöcekBaşı Çevrimdışı

BöcekBaşı

Yeni Üye
31 Ağu 2019
31
35
O fiyata alacağınız 4K uçup kaçmayacak.
TV yayınlarında henüz 4K yaygınlaşmış değil.
İnternette de her içerik 4K değil. Ki olsa bile internet hızınız veya depolama alanınız buna elvermesi gerekecek.
Henüz 4K için erken gibi geliyor bana.
Saol sayın modum bir kaç yerden haber bekliyorum olmazsa 101 deki 43 toshibayi alaçam 2099 a

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt