Toplama Ankastre Set Önerisi (Ferre için soru işaretlerim var.)

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
183
Yeni evimiz için çok şükür mutfakta ankastre aşamasına kadar geldik. Birde bana sorun nasıl geldik orası ayrı konu. Eşim mutfağı etkin olarak kullanan, pişirme gereçlerinin hakkını sonuna kadar verip emeğinin karşılığınıda isteyen birisidir haliyle. Pişirme kalitesi açısından fırın ve güvenlik açısından ocak onun için öncelikli olduğundan ekonomik olmaları hususunu da göz önünde bulundurarak aşağıdaki haliyle toplamaya çalıştık. Bosh ve siemens için yorumlar,kalite ve servis açısından sorun görünmüyor. Davlumbaz konusu ise hanım için çok çok üst düzey birşey olmak zorunda değil. Amacına uygun çalışsın yeter. Görsel olarak şık olsun tasarım konusunda sorun çıkarmasın , bence karbon filteside olsun ki bacalı olarak kullanacağız. Yeterli olur herhalde. Ancak Ferre de servis ve kalite yönünden aklımda soru işaretleri var sizin düşünceleriniz nedir? Alternatif önerebilirmisiniz?

Ferre S MAX 1000 m3 Siyah Ankastre Davlumbaz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

evimde kullanıyorum memnunuz. Cam olması avantaj silince gayet çabuk çıkıyor. Tek kötü yanı silmek neden mi ? eğer normal bezle cifle silersen üstünde iz kalıyor illaki cam emaye temizleyicisi ile temizlemek gerekir.

tavsiyem aynılarının beyazını alabilirsin. sadece vestel için değil bütün markalar için beyaz alman daha iyi diye düşünüyorum :)

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
183
Ocak ve fırında kararımız kesinleşti. Yukarıda verdiğim Bosch ve siemens olarak alacağız ama davlumbaz için eşim ferre yi alalım gitsin diyor. Simferde olabilir aslında. Şekil olarak cam yüzeyli duvara paralel olanlardan istiyoruz. Piramit şeklinde olanı değilde. Sİmfer de olabilir aslında. Simfer ile Kumtel aynı servis ağına sahip sanırım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ocak ve fırında kararımız kesinleşti. Yukarıda verdiğim Bosch ve siemens olarak alacağız ama davlumbaz için eşim ferre yi alalım gitsin diyor. Simferde olabilir aslında. Şekil olarak cam yüzeyli duvara paralel olanlardan istiyoruz. Piramit şeklinde olanı değilde. Sİmfer de olabilir aslında. Simfer ile Kumtel aynı servis ağına sahip sanırım.

Simfer SAMSUNG'un ankastre ürünlerini üretiyor. Kalite konusunda bir yamuğu olacağını sanmıyorum.

A Adem Helvacı

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Aynen katılıyorum istetseniz bende resim atabilirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20200228_134315669807ae4caf36f7.jpg

Benim set bu fırın 3 camlı cocuklar elini yakmasın diye bu özellik sadece simferde var davlumbaz dada baca cıkısı teleskopik kendi dolabınıza göre ayarlayabiliyorsunuz

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt