Tivibu go ekleme nasil yapılır

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Merhaba ben tivibu go eklemek istiyorum jvc 49 inc var kodlama nasıl oluyor kodlama bölümünden bir şey anlamadım hazır varsa elinizde verebilirmisiniz olmadı kısa yoldan anlatırmısınız
Yazılımla oynamak her zaman risklidir,unutmamak gerekir...
Ben detaylı anlatmıştım,umarım faydalı olur,bu arada profillerini mutlaka yedekle,profilden her yeri aktif(açmak)etmeye kalkma sakın,tv resete girer,servis yolu görünür :ok

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Ben detaylı anlatmıştım,umarım faydalı olur,bu arada profillerini mutlaka yedekle,profilden her yeri aktif(açmak)etmeye kalkma sakın,tv resete girer,servis yolu görünür :ok
Teraspy Kardeşim mb100 puhu tv tivibu modladıgım dosyayı televizyona kurdum.Bir sorum olacak sana.Netfilixin vestel toolbax la false yazan yeri true yaptıgım halde menüde gözükmüyor.Birde opera browserda google sayfasında imleç arama kutusunun üzerinde yanıp sönüyor.İlk kurulumda yaptıgım halde düzelmedi.Acaba opera browserda bir yeri aktif etsem bu sorun düzelirmi. TEŞEKKÜR EDERİM

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Teraspy Kardeşim mb100 puhu tv tivibu modladıgım dosyayı televizyona kurdum.Bir sorum olacak sana.Netfilixin vestel toolbax la false yazan yeri true yaptıgım halde menüde gözükmüyor.Birde opera browserda google sayfasında imleç arama kutusunun üzerinde yanıp sönüyor.İlk kurulumda yaptıgım halde düzelmedi.Acaba opera browserda bir yeri aktif etsem bu sorun düzelirmi. TEŞEKKÜR EDERİM
Önce sorayım,yaptığın modlardan hangisi çalışıyor sevgili murican,puhu,tivibu...
Netflix konusunda hep anlatıyor ve yazıyorum :) ,bu uygulamalara destek veren modeller ancak izleyebilir,belki bir süre diğerleri de bakabilirler ama olmaz,çünkü tv içinde netflixle alakalı dosyalar da olması lazım,mesela serttifika gibi...
Bence Opera için,elindeki orjinal profilleri geri yükleyerek deneyebilirsin,bildiğim kadar herhangi bir tık yok,operayla alakalı.
Tooolbox mu yapayım
Sizin profiller eksik geldiğinden tek çare toolboxtur,ama bence boşuna uğraşma sevgili Hakan198965,çünkü çok büyük bir sonuç elde edemezsin.Çok kullanırsan veya kullanmayı düşünüyorsan belki PVR olabilir.

EK yapıldı..

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Önce sorayım,yaptığın modlaardan hangisi çalışıyor sevgili murican,puhu,tivibu...
Netflix konusunda hep anlatıyor ve yazıyorum :) ,bu uygulamalara destek veren modeller ancak izleyebilir,belki bir süre diğerleri de bakabilirler ama olmaz,çünkü tv içinde netflixle alakalı dosyalar da olması lazım,mesela serttifika gibi...
Bence Opera için,elindeki orjinal profilleri geri yükleyerek deneyebilirsin,bildiğim kadar herhangi bir tık yok,operayla alakalı.

Sizin profiller eksik geldiğinden tek çare toolboxtur,ama bence boşuna uğraşma sevgili Hakan198965,çünkü çok büyük bir sonuç elde edemezsin.Çok kullanırsan veya kullanmayı düşünüyorsan belki PVR olabilir.[/
PUHU TV TİVİBU GO FİLM BOX ATV AKTİF İZLENİYOR.NETFİLİX YOK.BİRDE OPERA SIKINTI.ORGİNAL DOSYAYIDA ALMADIM.HERALDE FULL YAZILIM DENEMEM LAZIM

B Çevrimdışı

bekirb00

Yeni Üye
5 Ocak 2019
8
33
hocam kolay gel
hocam geç saatte rahatsız ettim ancak mb100 model var bende daha önce forumdakı bir arkadaşın puhu tivi. blu tv .tivibu go profilini uyguladım netfilix gitti şimdi orjinal yazılıma döndüm ancak. netfilix var tivibu yok bunu profil dosyasından halledebilirmiyim. baya araştırdım ancak bir seçenek bulamadım tivibu ile ilgili. yardımcı olun lütfen

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri