Tivibu Go Android Box ve Tv Uygulaması çıktı

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Uygulamayı Google Play den indirebilirsiniz.

S20809-14120990f9d69a81d522c1.jpg

Not: Uygulama çıktığı için içerik ve başlık değiştirilmiştir.

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kibaremmi

Yeni Üye
30 Tem 2022
3
54
Üstadım uygulamayı kurduktan sonra, maus yardımıyla ulusal kanalları seyrediliyor.
Set Orientation programını otomatik, Landscape konumlarına getirmeme rağmen ekran yatay hale gelmiyor.
Üyeliğim var yine kullanıcı adı ve şifre giriyorum ekranın tamamı görünmediği için bir sonraki adıma geçemiyorum.
Android box'ın çözünürlüklerinin tamamını denememe rağmen, bir türlü giriş ekranı dik dahi olsa tam ekran görünmüyor. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

IMG-0803.jpg

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Üstadım uygulamayı kurduktan sonra, maus yardımıyla ulusal kanalları seyrediliyor.
Set Orientation programını otomatik, Landscape konumlarına getirmeme rağmen ekran yatay hale gelmiyor.
Üyeliğim var yine kullanıcı adı ve şifre giriyorum ekranın tamamı görünmediği için bir sonraki adıma geçemiyorum.
Android box'ın çözünürlüklerinin tamamını denememe rağmen, bir türlü giriş ekranı dik dahi olsa tam ekran görünmüyor. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

IMG-0803.jpg
Benim verdiğim apk ile Set Orientation uygulamasını kullanama gerek yok. Set Orientation tam ekran yapmıyor zaten açılış ekranını, üye girişi yapmadan ulusal kanalları izlemek için alternatif olarak paylaştım. Ancak sen tek şifreni girip üyelik ile izlemek istiyorsan air klavye ile bunu yapabilirsin gibi geliyor bana, ama yinede tam emin değilim.

K Çevrimdışı

kibaremmi

Yeni Üye
30 Tem 2022
3
54
İlgine teşekkür ederim Üstadım, klavye kısmında sıkıntı yok, kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum, fakat altta bulunan girişe tıkla kısmı büyük ekranda görünmediğinden bir sonraki adıma geçemiyorum. Büyük bir ihtimal çözünürlük ile ilgili, denedim fakat oradan da bir çözüm bulamadım.
Dediğin gibi sadece ulusal kanallar seyredilebiliyor şifre girmeden...

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İlgine teşekkür ederim Üstadım, klavye kısmında sıkıntı yok, kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum, fakat altta bulunan girişe tıkla kısmı büyük ekranda görünmediğinden bir sonraki adıma geçemiyorum. Büyük bir ihtimal çözünürlük ile ilgili, denedim fakat oradan da bir çözüm bulamadım.
Dediğin gibi sadece ulusal kanallar seyredilebiliyor şifre girmeden...
Şimdi air klavye ile kullanıcı adı ve şifreni girdikten sonra, belki klavyede ileri tuşuna basarak giriş yapabilirsin diye düşündüm. Çünkü klavyelerde ileri, giriş tuşları oluyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Hadi hayırlı olsun, Tivibu Go artık resmi olarak lisanslı cihazlarda 🙂 Google Play den indirebilirsiniz.

S20809-141209.jpg

K Çevrimdışı

kibaremmi

Yeni Üye
30 Tem 2022
3
54
teşekkür ederim, uygulamayı kurduk, biraz ağır olsa da en azından içeriğe ulaşabiliyoruz...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt