Titan pro

E Çevrimdışı

EfendiGibi

Yeni Üye
28 Mar 2023
2
26
Öncelikle herkese merhabalar.Dün alarak aranıza katıldığım sungate titan pro cihazında iptv arayüzünde dolaşırken donuyor ve güç kablosunu çıkarıp takmadan düzelmiyor.Sorun acaba yazılımsal mı güncelleme beklemeli miyim?Bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum .

C Çevrimdışı

Cem 11

Yeni Üye
6 May 2023
3
38
Arkadaşlar merhaba ben dün yeni aldım cihazı fiyatları titan pro.ama İşcan aktif edemiyorum nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Oscam aktif edemiyorum titan PRO için nasıl bir yol izlemem gerekiyor oscamı aç açmak için, teşekkürler şimdiden

İlk defa böyle bir cihaz kullanıyorum onun için özellerini bilmiyorum.oscam nedir ne amaçlı ve nasıl aktif edebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Arkadaşlar merhaba ben dün yeni aldım cihazı fiyatları titan pro.ama İşcan aktif edemiyorum nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Oscam aktif edemiyorum titan PRO için nasıl bir yol izlemem gerekiyor oscamı aç açmak için, teşekkürler şimdiden

İlk defa böyle bir cihaz kullanıyorum onun için özellerini bilmiyorum.oscam nedir ne amaçlı ve nasıl aktif edebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
M memoli1478 üstadımız müsait olduğunda gerekli bilgiyi aktaracaktır.

C Çevrimdışı

Cem 11

Yeni Üye
6 May 2023
3
38
Makinayı tam olarak kullanmak istiyorum ve birde iptosat Özellikleri varmış bunu kullanmak istiyorum bu iki konuda bilgi sahibi değilim kullanmıyorum.bekliyorum sizden haber teşekkürler ustam

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Makinayı tam olarak kullanmak istiyorum ve birde iptosat Özellikleri varmış bunu kullanmak istiyorum bu iki konuda bilgi sahibi değilim kullanmıyorum.bekliyorum sizden haber teşekkürler ustam
Rica ederim. M memoli1478 üstadımız deprem bölgesinde olduğu için bazı meşguliyetleri söz konusu. Müsait olduğu anda cevap verecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt