The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition 30 TL (Steam - Son 26 Saat)

KOSOVALI Çevrimdışı

KOSOVALI

Aktif Üye
11 Ocak 2018
119
Bu oyun oynadığım en iyi oyunlardan biridir belkide en iyisiydi. Oyuna vakit ayırıyorsanız kesinlikle oynayın.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,842
KOSOVALI' Alıntı:
Bu oyun oynadığım en iyi oyunlardan biridir. Oyuna vakit ayırıyorsanız kesinlikle oynayın.

Evet, ben de yayınları izlemiştim. Bayağı hoş bir oyuna benziyor.
Sistemim kaldırmayacağı için satın almadım. İleride daha iyi bir sistemim olursa alırım.

Kampanya bitti bu arada. :polis:

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Türkiye ye inanılmaz güzel bir fiyatlandırma ile sunmuşlardı Adamlar. Tekrar helal olsun diyorum.

RPG Sever birisi olarak Witcher oynadıktan sonra kolay kolay oyun beğenemiyor insan. Verilen para son kuruşuna kadar değiyor.

Son dönemlerde paragöz oyunu bitirmeden satışa sunan "early acces" etiketini kullanarak satışa sunan sahtekar firmalar CD Project Red'i örnek almalı diye düşünüyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,842
Muratti' Alıntı:
Türkiye ye inanılmaz güzel bir fiyatlandırma ile sunmuşlardı Adamlar. Tekrar helal olsun diyorum.

RPG Sever birisi olarak Witcher oynadıktan sonra kolay kolay oyun beğenemiyor insan. Verilen para son kuruşuna kadar değiyor.

Son dönemlerde paragöz oyunu bitirmeden satışa sunan "early acces" etiketini kullanarak satışa sunan sahtekar firmalar CD Project Red'i örnek almalı diye düşünüyorum.

PUBG'yi mi kast ediyorsunuz? :sırıtma:

KOSOVALI Çevrimdışı

KOSOVALI

Aktif Üye
11 Ocak 2018
119
PUBG benimde sinirimi bozmaya başladı. Her güncellemede yeni bug çıkıyor ve şu optimizasyonu hala daha çöp.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,842
KOSOVALI' Alıntı:
PUBG benimde sinirimi bozmaya başladı. Her güncellemede yeni bug çıkıyor ve şu optimizasyonu hala daha çöp.

Grafik'ler sınıf atladı gördüğüm kadarıyla ama düşük sistemlerde oyundaki şansınız kesinlikle düşüyor, onu gözlemledim.

Arazideki ağaçlar özellikle durumu çok zorluyor bence.

Her yeni güncellemede bug çıkıyorsa, gözden kaçan şeyler var demektir.

Yapımcının hedeflediği şey nakit ancak bu kadar oyuncu sayısı da işlerini zorlaştırıyor olmalı.

Umarım bir gün milleti ortada bırakıp kaçmazlar. :jeo:

KOSOVALI Çevrimdışı

KOSOVALI

Aktif Üye
11 Ocak 2018
119
Umut Barış' Alıntı:
KOSOVALI' Alıntı:
Bi kayıklı motor var oyunda evlere şenlik

PUBG'de mi? :sırıtma:

He. Ağırlık yapsın diye arakdaşı kayığa oturtuyom ama hine takla hine takla. Bi saçmalıkta aracın ucuyla adama dokunsan canının yarısı gidiyor adamın. Aracın hızı hiç önemli değil.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,842
KOSOVALI' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:
PUBG'de mi? :sırıtma:

He. Ağırlık yapsın diye arakdaşı kayığa oturtuyom ama hine takla hine takla. Bi saçmalıkta aracın ucuyla adama dokunsan canının yarısı gidiyor adamın. Aracın hızı hiç önemli değil.

Önemli eksiklikler bunlar. Benzer sıkıntılar zamanında Euro Truck Simulator'de vardı.

Tırla yoldan çıkıp çukura giriyorum mesela, yere temas etti diye kafadan birden hasar artıyor seri şekilde.

Tamamlanmadan yayınlanan özellikler oyuncuya büyük sıkıntı çektiriyor. Emeğin boşa gidebiliyor.

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Cvp: The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition 30 TL (Steam - Son 26 Saat)

Umut Barış' Alıntı:
Muratti' Alıntı:

PUBG'yi mi kast ediyorsunuz? :sırıtma:

Erken erişim'de olan her oyuna ve yapımcısına sahtekar diyorum.

Eğer örnekler halinde vermemi istersen ; Escape from tarkov 4 Versiyon içeriyor en ucuzu ( 154 ) en pahalısı ( 500 TL ) . Sea of thieves ( 260 TL ). Battalion 1944. Dayz gibi.

Günahı benim boynuma, Bu konuda ön yargılıyım :)

Geri
Üst Alt