The Witcher (2018) Netflix

KOSOVALI Çevrimdışı

KOSOVALI

Aktif Üye
11 Ocak 2018
119
The Witcher, Leh yazar Andrej Sapkowski tarafından 1980’li yıllardan beri oluşturulan bir fantezi evren. Netflix ve Polonyalı bir dizi-film şirketi tarafından çekilecek dizinin 2018 yazında hazır olması(?) planlanıyor.

Evren hakkında özet bilgi vermekte istiyorum. Witcherların bulunduğu dünyada insanlar, cüceler, elfler, vampirler, kurtadamlar ve yüzlerce envai çeşit zararlı zararsız canavar var. Nedeni ise kürelerin(dünyaların) çarpışması adı verilen bir olay. Binlerce yıl önce gerçekleşen bu olay farklı gezegenlerde yaşayan farklı canlıları tek bir gezegende buluşturuyor. Tabi sorunlarda ortaya çıkıyor bununla. Witcher dediğimiz elemanlarda bu canavarları avlayan özel eğitimli devşirme insanlar. Tabiki de olaylar sadece canavarlar ile sınırlı değil. Gerisini ise merak edenlere bırakıyorum. :)

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Merakla bekliyoruz o zaman :) st'nin 3.sezonu daha cikmadi bir dizi daha vardi adini unuttum simdi galaksiydi malaksiydi oda iyiydi onunda simdi yeni sezonunu bekliyorum. Simdi dark dizisini konusuyorlar ama bakamadim nasil diye insallah oda guzeldir. Netflix dizileri gercekden cok guzel

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Merakla bekliyoruz o zaman :) st'nin 3.sezonu daha cikmadi bir dizi daha vardi adini unuttum simdi galaksiydi malaksiydi oda iyiydi onunda simdi yeni sezonunu bekliyorum. Simdi dark dizisini konusuyorlar ama bakamadim nasil diye insallah oda guzeldir. Netflix dizileri gercekden cok guzel

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
galaksili malaksili olan black mirror mu acaba :) oda güzeldi. darka bende yeni başladım 1. bölümü izledim daha bugün.

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Witcher var ise ben sonuna kadar varım ;)) Cd Projektör Red hayranı bir oyuncuyum. Hem muhteşem üçlemesi olsun, hem de Türkçe desteği
Bu adam grealt hiç benzemiyor :)

Usta aman aman aman, tüyler diken diken bende. Evet bu adam ın büyük usta ile alakası yok, hatta direkt son oyun üzerinde oynamalar yapıp tv ye dizi diye koysalar buna 5 basar. Ama konu ve hikaye için çiğ tavuk yerim:tara:tara

Ne sahte miiiiiiiiiiiiiiiii:seytan:seytan:seytan:seytan

Google Çevrimdışı

Google

Yeni Üye
16 Nis 2018
34
43
Witcher var ise ben sonuna kadar varım ;)) Cd Projektör Red hayranı bir oyuncuyum. Hem muhteşem üçlemesi olsun, hem de Türkçe desteği

Usta aman aman aman, tüyler diken diken bende. Evet bu adam ın büyük usta ile alakası yok, hatta direkt son oyun üzerinde oynamalar yapıp tv ye dizi diye koysalar buna 5 basar. Ama konu ve hikaye için çiğ tavuk yerim:tara:tara

Ne sahte miiiiiiiiiiiiiiiii:seytan:seytan:seytan:seytan

Witcher oyununu 3 defa bitirdim şuan yine arada açıp dolanıyorum :) Oyun kalitesi çok iyi hele bide ps4 pro 4k tvde oynadığın zaman muazzam bi görüntü veriyor :)

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Daha oyununu oynamadim. Onu bitirmek izlemekten daha iyidir:cool

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt