TEŞEKKÜR

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
210
52
Sevgili arkadaşlar..yaşım gereği (48) teknolojiden biraz uzak kaldım (çocukların büyümesi iş güç derken) ..ama içimde teknolojik gelişmelere karşı bir ilgi var..yeni yeni uğraşmaya öğrenmeye başladım..örneğin iptv diye bir şey olduğunu yeni öğrendim:affet tvbox ı ..va- ıps paneli...uuuu bi sürü yeni şey :)))
ve burada diğer forumlarda görmediğim bir saygı ve DAYANIŞMA var...sıkılmadan usanmadan yardım etmeye çalışan herkese ve bu forumu kuran arkadaşlara TEŞEKKÜR EDİYORUM..

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ne demek hocam elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım kendi adıma. Yarım birgünde biz sizlerden yardım isteriz bilmediğimiz sizin bildiğiniz bir konu haklında , forumunda amacı bu değil mi zaten :bye

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
yaw kardeşim burası "forum" ama forum kelimesinin anasını ağlattığımız için bu memleket de sadece adı "FORUM" kalmış!
siz önce Turkeyforum ve Donanımhaber forumlarına üye olun,"forumculuk" nedir öğrenin bir zahmet!
ama öğrendiğiniz forumculukmu yoksa "marketing" mi nasıl olsa anlarsınız:mutlu

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ne mutlu bizlere ki bu duyguyu sizlere hissettirebilmişiz
Ne mutlu bizlere ki sizler gibi değerli arkadaşlarımızı aramızda görmeyi başarabilmişiz.

Acı forum tecrübelerinden sonra, diğer forumların FORUM değil ticarethaneye dönmesini üzülerek yıllarca izledikten sonra elimizden geldiğince doğrusunu kendimiz başarabileceğimiz bir platform oluşturmaya karar verdik Sota Sota Ahmet kardeşim ile.

Kendisinin arka planda uykusuz geceler boyunca verdiği kodlama/altyapı/finans desteği üzerine ben de elimden geldiğince bilgi, tecrübe, yetki, olanak ne var ise gözlerimin nurunu döktüm buraya, Üzerine The_SreT The_SreT Umut Barış Umut Barış BlackSea clearidas unreleased unreleased gibi kardeşlerimizin de destek ve bilgi birikimlerini ortaya koyup emek vermeleriyle baktık ki evet bir şeyler çıkıyor ortaya.

En son albanez albanez Can abimiz bir baktık bir gün çıkıp gelmiş bizim forumda yazmaya başlamış, ben kendi kendime ''Adocum Can abi burada yazmayı uygun görmüş ise demek ki bir şeyleri başarıyoruz'' dedim :kiskis

Adını daha buraya yazmadığımız bir çok gönüldaş ile anladık ki hepimiz burada DOĞRU FORUMCULUK için bir araya gelmişiz.

Olur da bir gün farketmez de bu doğru yoldan saparsak bizleri uyarın lütfen :ok

Bu vesile ile ben de kendi namıma sizlere teşekkür eder desteklerinizin devamını rica edrim.

Saygı ile :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri