Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
gerçekten yazık diyorum ön yargıyla yaklaşmam hiçbir zaman markalara kendim deneyimlemedikçe ama vestel bu kadar kalitesiz nasıl olabiliyor şaşırdım bu işin ucunu bırakmayacağım ya bana doğru dürüst bir tv gönderirler ya da hakem heyetine götürürüm konuyu para iadesi alırım
o zaman ekrar değişim talep edip mb130s ana kartlı tv isteyin, yada 130t 130e gibi ... Bunları android box ile smart kullanırsan tadından yenmez. Çünkü mb130 serisi mb230 gibi smartta hızlı değil

Y Çevrimdışı

yuxel 

Yeni Üye
16 Nis 2019
46
50
Merhaba. Vestel 48ud8200 televizyonumda ara sıra donma - takılma gibi bir olay oluyor. Mesela ses açma tuşuna basıyorum tepki vermiyor gibi fakat 4 -5sn sonra ses artıyor. Bu kanal değişiminde veya diğer işlevlerde de aynı oluyor. Kumandaya basıyorsun bir müddet sonra işlemi yapıyor. Bazen de tam takılıyor. Kumanda hiçbir şekilde işlemiyor. Bunların tek çözümü tv yi fişten çekip tekrar takmak. Normale dönüyor fakat yine bir müddet sonra aynı şeyi yapmaya başlıyor. Özellikle smart (Netflix, Youtube vs.) özelliklerini kullanınca daha sık yapıyor. Bunun bir çözümü varmıdır. Teşekkürler. F fikoloji,

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Serhat Altun 

Aktif Üye
11 Ara 2019
72
63
Hayırlı akşamlar ;
Sayın Üstatlarım Samsung 55TU8500 Tizen İşletim Sistemine Sahip Smart Tv'ye Android Apk Yüklenebilirmi?. Yüklenebilme İmkanı Var İse Nasıl bi yol İzlenmesi gerekir Üstatlarım Bu Konuda Aydınlatırsanız Sevinirim.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Hayırlı akşamlar ;
Sayın Üstatlarım Samsung 55TU8500 Tizen İşletim Sistemine Sahip Smart Tv'ye Android Apk Yüklenebilirmi?. Yüklenebilme İmkanı Var İse Nasıl bi yol İzlenmesi gerekir Üstatlarım Bu Konuda Aydınlatırsanız Sevinirim.
Tizen uygulama marketinden OpenMobile’s ACL isimli uygulamayı indirip kurun .sonra android apk kurmayı deneyin

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
3 Ay oldu kış bitti yaz geldi teraspy teraspy hocam yok kayıp nerede ?

istockphoto-98328646-170667a.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt