Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Tusa basıyor 2 kanal yada 2 komut alıyor ama 3. De geç alıyor
Her hangi bir rakama bastığınızda kısa bir süre bekler ikinci bir rakam yazacak mısınız yazmazsanız ilk basılan rakamdaki kanalı açar bekleme nedeni 2 Ye bastığınızda ve ardından da 5 E bastığınızda 25. Kanala gidebilmesi içindir. Anında tepki verirse 25 Yazacak zamanınız kalmaz 2 ve ardından 5 e gider.

I Çevrimdışı

ilkerxxx

Yeni Üye
20 Şub 2018
28
Ustalar,
Youtube açmamaya başlayan mb96 ana kartımın yerine netflix li yeni nesil anakartı nasıl takıp çalıştırabiliriz?
Not: arka panel nasıl görğnür önemli değil. Arka koruyucu kesilebilir.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ustalar,
Youtube açmamaya başlayan mb96 ana kartımın yerine netflix li yeni nesil anakartı nasıl takıp çalıştırabiliriz?
Not: arka panel nasıl görğnür önemli değil. Arka koruyucu kesilebilir.
Kart uyar mı uymazmi diye düşünmekten se, yazılım uyar mı uymaz mi düşünmekten se,
Paneli veya başka şeyi yakarım diye dusunmektense, hiç o kadar çaba ve masraf yapmaz gider android box cihazı alırım kafam rahat olur ?

I Çevrimdışı

ilkerxxx

Yeni Üye
20 Şub 2018
28
Kart uyar mı uymazmi diye düşünmekten se, yazılım uyar mı uymaz mi düşünmekten se,
Paneli veya başka şeyi yakarım diye dusunmektense, hiç o kadar çaba ve masraf yapmaz gider android box cihazı alırım kafam rahat olur ?
İşte bu beklediğim cevap. Tv panelim süper hiçbir sıkıntısı yok. Mibox s veya ekranı kırık bi notebook a android tv yazılımı yükleyip kullanacağım.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Abiler bu market tipi dondurucuların temizliği ile ilgili konu ararken buralara geldim ???

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Sor bakalım yine de ,belki bir cevap bulursun diyeceğim ama tv konusunda dondurucu :haha1
Valla arattım konuları burası geldi? bazı konuları hortlatmak istemedim ? Arada kaynasın ne olacak ????

Şimdi abiler bu büyük derin donduruculardan var market tipi deniliyormuş. İçinde yiyecek unutulmuş depoya terk edilmiş bugün farkettim. Her yeri küf basmış. Biraz daha unutsak kurtlanacakmışız. Unutan kardeşi bayağı kulaklarını çınlattım. Bayağı da kuvvetli kokuyor. Bunu temizlemem lazım. Suyu basıp fırçayla araba yıkar gibi içine girerim sonrada güneşte kuruturum diye düşünürken höst diye bi duraksadım. Buraya geldim??

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Beni gecenin 02:30 zunda güldürdün ....
Dolabı boşalt ,önce yağcöz ile sünger +eldiven kullanarak sil , sonra arap sabunuyla iyice temizle ,bizim hanım son olarak da kloraklı su (çamaşır suyu + su) ile de silip kapağını açık bırakmıştı ,babam vefat edince ,kapalı evde dolapta kalan eşyalar olmuş,kimsede fark etmemiş ,dolabı ihtiyacı olan birine verelim dedim ,ama dolabı açınca ,ohooooo ,yani bizim hanım böyle temizledi dolabı :)
Yağ çöz yiyeceklerin bıraktığı yağlı doku için kullanıldı bizde :ok

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Beni gecenin 02:30 zunda güldürdün ....
Dolabı boşalt ,önce yağcöz ile sünger +eldiven kullanarak sil , sonra arap sabunuyla iyice temizle ,bizim hanım son olarak da kloraklı su (çamaşır suyu + su) ile de silip kapağını açık bırakmıştı ,babam vefat edince ,kapalı evde dolapta kalan eşyalar olmuş,kimsede fark etmemiş ,dolabı ihtiyacı olan birine verelim dedim ,ama dolabı açınca ,ohooooo ,yani bizim hanım böyle temizledi dolabı :)
Yağ çöz yiyeceklerin bıraktığı yağlı doku için kullanıldı bizde :ok
Vallahi bi daha tv temizleme ile ilgili yazacam bu konuya ?? çok teşekkür abi ? Allah gani gani rahmet eylesin babaya ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Vallahi bi daha tv temizleme ile ilgili yazacam bu konuya ?? çok teşekkür abi ? Allah gani gani rahmet eylesin babaya ?
Amin ,sevgili tarık ,annemin vasiyetiydi(2004 annem ,2010 babam vefat etti) ,kullanıla bilir eşyaları bir fakire vereceksiniz derdi hep bize,tabii babam da onaylamıştı bu isteği ,hatta buzdolabında bir de not yazmış babam ,"ben ölünce bunu falana verin,annenizin vasiyeti" diye :)
Neyse ,gece gece nereye gittim iyimi ,sustum hadi .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt