Teraspy & Teknovest & By_Trol Cevaplıyor

Y Çevrimdışı

Yakupcetin 

Aktif Üye
21 Tem 2018
51
40
Teşekkürler ilk kumandaya bakayım. Gerçi kumanda ekrana tutulmasa bile yapıyor. Ama kontroledeceğim inşallah düzelir

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Üstadlar regal 7020U var. Evde internetim yok. I phone dan ve androıd tabletden video resim oyun ekran görüntüsü yansıtmak için ne yapmam lazım. Ekran yansıtıcı dongle ler 80-90 tl lık işe yarar mı? Yoksa ı phone nu hdmı a çeviren kablo mı daha iyi olur? Bu dongle lerim çalışması için evde kablosuz internet mi olması gerek?
Wireless display yok mu TV de ? Android işletim için direk bağlanır ama iPhone için yapacak bişey yok

M Çevrimdışı

Meftun

Yeni Üye
19 Şub 2018
49
I
Wireless display yok mu TV de ? Android işletim için direk bağlanır ama iPhone için yapacak bişey yok
wireles display var tv de. Bağlantı haIr bilgisayarınızda veya akıllı telefonunuzda wireless display uygulaması başlatın diyor. Lakin bi kaç tane wirelesss display uygulaması indirdim hiç biri uymuyor.

K Çevrimdışı

Krayir

Yeni Üye
5 Ağu 2018
26
29
Arkadaşlar bu aralar çok sinirimi bozan bir problem var. 49mu8000 kullanıyorum. Digitürk baglattım ancak maç izlerken özellikle sahne değişince falan bir kasma oluyor nedense. Aynı şey normal uydu yayınında da vardı onemsememistim yayından heralde diye. Ama ps4 ile fifa oynarken bile aynı şey oluyor. Mesela ilk santrada bir kasma mi desem takılma mi desem bişey oluyor. Yada maç izlerken korner veya taç kamerasından yüksek kameraya geçince de aynı problem var.

Bunlar her tvde görülüyor mu acaba? Servis çağırsam çözülür mü ki? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar bu aralar çok sinirimi bozan bir problem var. 49mu8000 kullanıyorum. Digitürk baglattım ancak maç izlerken özellikle sahne değişince falan bir kasma oluyor nedense. Aynı şey normal uydu yayınında da vardı onemsememistim yayından heralde diye. Ama ps4 ile fifa oynarken bile aynı şey oluyor. Mesela ilk santrada bir kasma mi desem takılma mi desem bişey oluyor. Yada maç izlerken korner veya taç kamerasından yüksek kameraya geçince de aynı problem var.

Bunlar her tvde görülüyor mu acaba? Servis çağırsam çözülür mü ki? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
olayın videosunu çekin elinizde delil bulunsun servise bildirin tabiki

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Merhaba, degerli ustalarım
Degişimdeki tv
Vestel 49ud8450 ile değişimi sağlandı
Panel bilgisi hdr wcg,hb ve dolby vision hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz?
SN: 9954686 900001
Tesekurler

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Degişimdeki tv
Panel bilgisi hdr wcg,hb ve dolby vision hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz?
Tesekurler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Degişimdeki tv
Tesekurler
Degişimdeki tv
Tesekurler

https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-panel-bilgi-hatti.449/page-127#post-86286 cevap gerekli formda verildi

D Çevrimdışı

dalaman

Yeni Üye
4 May 2019
15
34
selamun aleykum 3 gun once toshiba 49l2863dat tv aldim paneli sormustum ama bugun 2 kere boyle siyah ekran oldu goruntu gitti geri geldi bu bir sorun mu acaba? sorunsa nadir oldugu icin de yakalayamiyorum ne yapmami onerirsiniz? bir de bu olduktan sonra tv ne kumandadan ne de tv arkasindaki tustan kapanmiyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt