Televizyon Yedek Parça. Arayanlar ve Satanlar Platformu

N Çevrimdışı

nabu07

Yeni Üye
22 Şub 2018
100
Yürür o normaldir.

Şöyle düşün, Phılıps yetkili servisinden getirdiler bana bir tv iki hafta kadar önce.

Mikroskop altına aldım ve bir mikroçatlak gördüm COF altında.

Kendilerine dedim ki ''bu panel makinede kalır'' (Detaya girmiyorum zaten persoenlin bir hatası söz konusu idi) kendi onayları doğrultusunda şansımzı denemek(!) adı altında işleme aldım, 50'' tv ye gerekli prosedürü yerine getirdikten sonra bas komutu verdim, kafa aşağı indi, daha basıncı uygular uygulamaz çtok diye sanki hani böyle yıldırım düşer gibi hız ile o 50'' panelin en altından yukarıya doğru bir hızla gitti ki panel resmen ortadan ikiye bölündü :)

Tamam plexi yüzünden bütünlüğü bozulup ikiye ayrılmadı tabi ancak orta katman olan cam tam anlamı ile aşağıdan yukarı doğru yay çizerek yıldırım hızı ile gitti.

Diyeceğim o ki, yerinde durmaz bu meret maalesef :(
Haber varmi hocam?

0 Çevrimdışı

01halil

Yeni Üye
14 Eki 2019
46
34
İyi akşamlar herkese, yapılacak pek de bir şey yok ama akıl almak için yazıyorum bizim oğlan fotodaki gibi cisimle ekrana vuruyor üst sağda resimdeki gibi köşede kırık oluştu.Bunun için yapılacak birşey var mıdır yoksa böylece rıza mi göstereceğiz
IMG_20200501_211848.jpg

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
İyi akşamlar herkese, yapılacak pek de bir şey yok ama akıl almak için yazıyorum bizim oğlan fotodaki gibi cisimle ekrana vuruyor üst sağda resimdeki gibi köşede kırık oluştu.Bunun için yapılacak birşey var mıdır yoksa böylece rıza mi göstereceğiz

geçmiş olsun, marka, model nedir_? panel değişimi gerekli, haricinde bu şekilde kullanabilir ya da bu kusuru göz önünde bulundurup değer biçerek satabilirsiniz.

0 Çevrimdışı

01halil

Yeni Üye
14 Eki 2019
46
34
geçmiş olsun, marka, model nedir_? panel değişimi gerekli, haricinde bu şekilde kullanabilir ya da bu kusuru göz önünde bulundurup değer biçerek satabilirsiniz.
Hocam model 55ud9500 konuyu tam inceleyemedim misal ne kadar bir fiyat çıkarır Vestel acaba

0 Çevrimdışı

01halil

Yeni Üye
14 Eki 2019
46
34
ortalama fiyat vermek isterdim ama ne yazıkki vestel sistemi çalışmaya girdi pazartesi açılacak p.tesi haber verirmisin
Tamam hocam sağol eger detayli bilgi alabilirseniz bu panel ellerinde var mi bunu öğrenmek mümkün mü yani üretiliyor mu yada ithali yapılıyor mu bunu bilsek daha makbule geçer teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt